Заплахи, обиди, бутане, дърпане - БДЖ 2015

Обсъждане на по-общи теми, които не попадат в обхвата на горните форуми (например обсъждане на ръководните структури на БДЖ и НКЖИ). Макар и "общи", темите трябва да са свързани с железниците или поне с някакъв друг вид транспорт или транспортна инфраструктура. Координация на срещи за наблюдение на влакове, обиколка на линии, обмяна на идеи и т.н.

Re: Заплахи, обиди, бутане, дърпане - БДЖ 2015

Мнениеот uphero » Сря Апр 22, 2015 10:47 pm

railjet написа:Добре де..

Отиваш утре на Тулово, заставаш ачик пред стаичката с биячите и гледай каква ще е реакцията им. Особено ако пътника пак закъснее.

Как ме сети за биячите от форума - 15:35 ми е влака утре. Специално заради вас ще съм с 30 минути по-рано там - при Доктора.

Това ми е плана за утре, на 90% е сигурно.
uphero

Мнениеот uphero » Сря Апр 22, 2015 10:49 pm

railjet написа:
uphero написа:
railjet написа:Баце, сопри малко. Прав си, но от прекалено старание произвеждаш ефект точно обратен на този,който очакваш.

Защо? А тези които твърдят, че ми плащали къв ефект създават?
Колко трябва да си тъп, че да решиш, че ми плащат? Не ми го побира главата?

Абе че са глупости, глупости са (това с плащенето). Докажи им го наяве. Тук форума всеки зее връз всеки и си ебало мамата..

Темата нямаше да 6 страници ако не бяха излезли и категорично заявили, че знаят кой и колко ми плаща за да пиша срещу БДЖ.
Нима аз трябва да си мълча? Нали темата ще я видят и други хора и ще им се вържат на партенките?
uphero

Мнениеот railjet » Сря Апр 22, 2015 10:50 pm

Дръж здраво фронта, но внимай все пак, щото като нищо некой откачалник може да те отпери. Особено ако те видят,че си някакъв рахит.
railjet

Мнениеот uphero » Сря Апр 22, 2015 11:02 pm

Някой беше писал да отида и да ги проверя. Е има и свестни хора там. Затова и поисках името му за да не е оплакването към гара Тулово а към конкретната смяна. Някак е некоректно спрямо колегите му отказа да си каже името. Сега всеки чете гара Тулово а не Гошо Някой си примерно.
Едната смяна (не знам как точно се води) са съвсем друга работа - ако имаш въпрос ще отговори като хората и си съобщават всичко. Абе вие си ги знаете какво да ви казвам. Това са длъжности които изискват да си отговорен, хладнокръвен и с малко на средното IQ.
uphero

Мнениеот bdz43r » Сря Апр 22, 2015 11:08 pm

railjet написа:Абе че са глупости, глупости са (това с плащенето). Докажи им го наяве.

Интернет трол
bdz43r

Мнениеот railjet » Сря Апр 22, 2015 11:40 pm

Да,знам го това. Най-активни в бг интернет пространството са троловете на необолшевиките (Атака,фракции на БСП, ББЦ..).
Но каузата за жепето не си заслужава заплащане на въпросния шушлек и други нему подобни.
railjet

Мнениеот uphero » Чет Апр 23, 2015 8:35 pm

Днес имах разговор с господин от НК ЖИ - Иван Иванов.
Разговора протече горе-долу в следния ред:

Иван Иванов: Вие къде казвате сте влезли?
Аз: В стаята на началника на гарата.
Иван Иванов: ХА! Фанах та лъжеш!!!
Аз: !?!??!?!?!?!!?
И.И.: Не си влязал в стаята на началника на гарата а на ръководител движението. Щом затова лъжеш значи си лъжец!
Аз: ?!?!?!??!!??!!??!
Аз: Предупреждавам го да внимава с квалификациите.
Аз: Не е моя работа да знам кой какъв пост заема, как се именува той и коя стая на кого е.
..... Ма не бе ти лъжеш...
И.И.: полицая викаш не се е намесил?
Аз: Да, стоеше подпрян на влака и по едно време се скри във влака.
И.И.: Значи е нямало ситуация в която да се намеси.
Аз: Вие там ли бяхте, че вадите такива категорични заявления?
Аз: А за другите от мен описани неща няма ли да попитате?
И.И.: Дай си адреса!
Аз: За какво ти е?
И.И.: КАк за ко? Да ти пратя по някое време отговор.
Аз: ОК, пратете го на имейла ми. Какъв е срока?
И.И.: Абе ще получиш отговор.
Аз: Колко е законаовия срок?
И.И.: Месец.

И това беше разговора. В крайна сметка това и очаквах, нито един въпрос за това дали са дремели или са обиждали, заплашвали... Нито един въпрос дали за "развалената уредба"..

Чакам им отговора и подготвям документите за завеждане на дело.
Последна промяна uphero на Чет Апр 23, 2015 8:53 pm, променена общо 2 пъти
uphero

Мнениеот bdz » Чет Апр 23, 2015 8:51 pm

uphero написа:Аз: Да, стоеше подпрян на влака и по едно време се скри във влака.

Как стоеше подпрян на влака, като в края на единия клип се вижда, че влака пристига?И как така се е скрил при положение, че влака го няма ?
bdz

Мнениеот uphero » Чет Апр 23, 2015 9:26 pm

bdz написа:
uphero написа:Аз: Да, стоеше подпрян на влака и по едно време се скри във влака.

Как стоеше подпрян на влака, като в края на единия клип се вижда, че влака пристига?И как така се е скрил при положение, че влака го няма ?

Вижда се как пристига влака в самия край на клипа. Това, че клипа е свършил не значи, че въпросния господин е спрял да да ме дърпа и псува. Виждате кода идва влака и заради мен се забави, сами сметнете колко време е продължило всичко. Също и кондуктора много добре е видял всичко, не знам дали е чул. Говорех и с него и човека ми каза няма оправия не се ядосвай.
uphero

Мнениеот bdz » Чет Апр 23, 2015 9:47 pm

uphero написа:
bdz написа:

Вижда се как пристига влака в самия край на клипа. Това, че клипа е свършил не значи, че въпросния господин е спрял да да ме дърпа и псува. Виждате кода идва влака и заради мен се забави, сами сметнете колко време е продължило всичко. Също и кондуктора много добре е видял всичко, не знам дали е чул. Говорех и с него и човека ми каза няма оправия не се ядосвай.

Колко минути престоя влака в гара Тулово ?
bdz

Мнениеот uphero » Чет Апр 23, 2015 9:50 pm

bdz написа:Колко минути престоя влака в гара Тулово ?

Поне 1/2 минути стоя отгоре според мен. Но разбира се това е само мое предположение за времето.
Но поне се досетих, че имам и друг свидетел.
uphero

Мнениеот bdz » Чет Апр 23, 2015 9:58 pm

uphero написа:

Поне 1/2 минути стоя отгоре според мен. Но разбира се това е само мое предположение за времето.

Интересното е , че в деня в който си споменал не е отбелязано този влак да се е движил със закъснение и също така не е отбелязано, да се е бавил в гара Тулово?!
bdz

Мнениеот uphero » Чет Апр 23, 2015 10:04 pm

bdz написа:
uphero написа:

Интересното е , че в деня в който си споменал не е отбелязано този влак да се е движил със закъснение и също така не е отбелязано, да се е бавил в гара Тулово?!

Щом си наясно с закъсненията питай и конкуктора?
uphero

Мнениеот bdz » Чет Апр 23, 2015 10:09 pm

Аз не съм никой, за да питам кондуктора, просто констатирам нещата с които се разминавате :)
bdz

Мнениеот uphero » Чет Апр 23, 2015 10:14 pm

bdz написа:Аз не съм никой, за да питам кондуктора, просто констатирам нещата с които се разминавате :)

Казах, че това е моя преценка а не, че 100% е било така. Нещо търсиш да се хванеш или?
uphero

Мнениеот bdz » Чет Апр 23, 2015 10:16 pm

uphero написа:
bdz написа:Аз не съм никой, за да питам кондуктора, просто констатирам нещата с които се разминавате :)

Казах, че това е моя преценка а не, че 100% е било така. Нещо търсиш да се хванеш или?

Не търся абсолютно нищо, просто забелязах, че си написал, че влака е закъснял доста и допълнително на гара Тулово, заради разправиите, а в същото време този ден този влак не се води със закъснение.
bdz

Мнениеот uphero » Чет Апр 23, 2015 10:28 pm

bdz написа:
uphero написа:

Не търся абсолютно нищо, просто забелязах, че си написал, че влака е закъснял доста и допълнително на гара Тулово, заради разправиите, а в същото време този ден този влак не се води със закъснение.

Ай стига бе?
От Тулово до Карлово е наваксал 30 и косур минути закъснение?
Вече ставате смешни бате. По-добре си дръжте на тезата, че ми плащат. Там по може някой да ти се върже.
uphero

Мнениеот bdz » Чет Апр 23, 2015 10:45 pm

Не искам да кажа нищо различно от това, което е черно на бяло.На датата 20.04.2015 влак с номер 30134 не фигурира да е бил със закъснение.
bdz

Мнениеот uphero » Чет Апр 23, 2015 10:47 pm

bdz написа:Не искам да кажа нищо различно от това, което е черно на бяло.На датата 20.04.2015 влак с номер 30134 не фигурира да е бил със закъснение.

Това мен не ме интересува. Както и не вярвам да учуди който и да е тук.
Като гледам какви индивиди работят там и как си гледат работата ми става ясно.
Ама пак ти казвам, дръж си че ми плащат ;)
uphero

Мнениеот bdz43r » Чет Апр 23, 2015 11:52 pm

Какъв го раздава този Иван Иванов от НКЖИ? Или не ти каза... или не си разбрал...
Какво ще пишеш в жалбата до съда? "Говорих си с Иван Иванов..."
bdz43r

ПредишнаСледваща

Назад към Общи теми / Other railway topics