Среща май 2015 с БДЖ

Обсъждане на по-общи теми, които не попадат в обхвата на горните форуми (например обсъждане на ръководните структури на БДЖ и НКЖИ). Макар и "общи", темите трябва да са свързани с железниците или поне с някакъв друг вид транспорт или транспортна инфраструктура. Координация на срещи за наблюдение на влакове, обиколка на линии, обмяна на идеи и т.н.

Re: Среща май 2015 с БДЖ

Мнениеот NikolaiRG » Сря Май 13, 2015 8:40 pm

ПЖИ43в написа:Е Е Е,И И И ,какво става в крайна сметка???????.....ЩЕ има ли среща "май 2015"??? ....Едвам,ли!!!(Колкото се яви някой в обявената от мене днес предварителна среща!!!!)..

Все пак трябва да отчетеш, че повечето навити на тази среща не са от София и не си струва да търсят хотели.
Аватар
NikolaiRG

Мнениеот ПЖИ43в » Сря Май 13, 2015 9:35 pm

И аз не съм!!
ПЖИ43в

Мнениеот railjet » Сря Май 13, 2015 11:21 pm

uphero написа:И?

Твоят основен опонент тук, който създаде впечатление, че е съвестен и загрижен гражданин, се покри като дрислива сврака. Не му прави чест. Интересно защо спря да се появява във форума.
railjet

Мнениеот railjet » Сря Май 13, 2015 11:31 pm

Аз мисля да се завъртя към Русе тези дни. Ако Ванчо, Сарумен и Оцков пожелаят,мога да им покажа една схема на проектно ГДВ, а те после да го корегират и натъманят по номера на влакове.
railjet

Мнениеот railjet » Чет Май 14, 2015 10:36 am

ПЖИ43в написа:Е Е Е,И И И ,какво става в крайна сметка???????.....ЩЕ има ли среща "май 2015"??? ....Едвам,ли!!!(Колкото се яви някой в обявената от мене днес предварителна среща!!!!).....И..??..какво ,пред кого и на кого ще коментирате и давате акъл?????...Или ще плямпате глупости и щуретии,както по-горе??!!....Драги "оправачи" на железниците ни:-СПРЕТЕ да си завирате носовете,където не Ви е работа!!!!..С критики,празни приказки,"глъмьосвания" и тем още подобни щуротии и изхвърляния--неща не се правят и оправят!!!!! Трябват действия,без показност,пък тогава да има другото!!!!

Излишно се пениш. Вождовете са се изнесли на Паначище, така че срещата в Сф беше невъзможна.
Който е навит, тръгва утре за натам. Само че без кола няма да стане. Аз мога да взема двама души.
railjet

Мнениеот ПЖИ43в » Чет Май 14, 2015 12:28 pm

Все-пак,защо не дойде вчера??(Друг и не очаквах,че ще откликне!)Щеше да получиш нещо,което щеше да ти помогне в "речта" ти,с която си подготвил да "!!плашиш гаргите"!!!......Иначе "пеняването" е твое!!!!Щото прекалено продължаваш да се смяташ и имаш за "спец по всичко",но всъщност си един плямпач и дърдорко ...и..нищо повече!!!!!
ПЖИ43в

Мнениеот railjet » Чет Май 14, 2015 2:13 pm

ПЖИ43в написа:Все-пак,защо не дойде вчера??(Друг и не очаквах,че ще откликне!)Щеше да получиш нещо,което щеше да ти помогне в "речта" ти,с която си подготвил да "!!плашиш гаргите"!!!......Иначе "пеняването" е твое!!!!Щото прекалено продължаваш да се смяташ и имаш за "спец по всичко",но всъщност си един плямпач и дърдорко ...и..нищо повече!!!!!

За вчера буля се закани, че ако не остана вкъщи да й помагам, ще ме прати, цитирам - "да спя на гарата с пияниците и циганите".

Никога никъде не съм се обявявал за "спец по всичко". Просто съм наясно кои механизми съсипват железницата. Единият от тях е, че от 50 души посещаващи редовно форума, не можем 5 да се съберем за конкретна акция. Питай Шушлека защо се покри, след като се смята за по-гражданин от Варуджан.

В този ред на мисли, ако днес, до довечера, 5 души дадат твърдо обещание, че ще утре ще се появат на Паничище, аз гарантим че ще бъда сред тях.
Последна промяна railjet на Пет Май 15, 2015 11:18 am, променена общо 1 път
railjet

Мнениеот bdz » Чет Май 14, 2015 2:31 pm

Безсмислено е да се ходи чак до Паничище, при положение, че те не желаят среща пред медии, защото между четири стени всеки може да каже и да обещае всичко, но дали ще го изпълни е отделен въпрос.Да не говорим, че казаното пред медиите не спазват, какво остава, когато и тях ги няма.Нали Николай и Сергей бяха на среща със същите, поканени от самите тях, но какво ?Освен да им заявят, че като външни не знаят нищо, а също така, че със техните сигнали за нередности в ГДВ, ПКВ и т.н затрудняват работата на колегите им, оставяйки ги на работа дори след работно време...За какво повече да говорим ?Не става въпрос за това да отбием номер, като се отиде на такава среща, а всичко казано да се запише и да се покаже, колко много си държат на думата и колко наясно са самите те, които са в системата.Аз и всички останали сме сигурни, че " Една птичка, пролет не прави" (една среща), но беше хубаво да се покаже, че има хора, които са наясно със всичко случващото се и да им се потърси сметка ПУБЛИЧНО, за нередностите в ГДВ,ПКВ и т.н. Защо един от тях не излезе и не благодари публично на двете момчета от Габрово и служителите в БДЖ ПП, които дават всичко от себе си, за да привлекат повече клиенти и всичко това напълно БЕЗПЛАТНО??!В другите държави за това се дава стотици, да не кажа и повече за реклама,маркетинг, пиар и т. , а тук им се прави безвъзмездно и на всичкото отгоре им се заявява, че те НЕ ЗНАЯТ нищо, тъй като са външни, а явно се вижда вътрешните, колко са наясно с всичко случващо се, след като не могат да оправят един ГДВ и ПКВ...Не съм запознат, но едва ли в друга страна се намира, такива като нас, които да дават всичко от себе си да помагат с предложения за ГДВ и ПКВ, които да се отхвърлят с лекота, макар и да са в пъти по-изгодни от съществуващите.Смешно е да отидеш да даваш "акъл" кой влак с кой да прави връзка и да получиш отговор "Ами забравили сме го, ще го коригираме" или пък "Ами заложен е за спиране, тъй като този влак пречи" , аджаба по същата логика да спрем всички, та да не си пречат взаимно?!Поредната заповед влязла в сила да не се продават спални места от шафнера!?Причината довела до това решение била, да се намалят кражбите :o ами по тази логика да спрем да издаваме билети във всички категории влакове от кондукторите на пътниците качили се от всички гари и спирки, които са необслужвани!!!Знаем, че една среща няма да промени нито държавата, нито холдинга, но би поставила на "масата" въпроси, които не се задават всеки ден и от всеки.Въпроси, които водят БДЖ към фалит ( не е много точно определение) към загуби за стотици хиляди левове.Подменихме визията на сайта и решихме, че клиентите ще започнат да се роят... , а в същото време сървъра с връзките и платформата с ГДВ, остават непроменени...Хубаво би било да има такава среща, но жалко че от ръководството отказват такава...
Последна промяна bdz на Чет Май 14, 2015 4:59 pm, променена общо 1 път
bdz

Мнениеот railjet » Чет Май 14, 2015 2:38 pm

Смешно, безсмислено, комично..всякак можем да го наречем. Важното е да има ОПОЗИЦИЯ- по всяко време, постоянна и единна :idea: Но не от един-двама, щото тогава наистина ще е като виц.
Разбираш ме, нали..
railjet

Мнениеот ПЖИ43в » Чет Май 14, 2015 5:16 pm

railjet написа:
ПЖИ43в написа:Все-пак,защо не дойде вчера??(Друг и не очаквах,че ще откликне!)Щеше да получиш нещо,което щеше да ти помогне в "речта" ти,с която си подготвил да "!!плашиш гаргите"!!!......Иначе "пеняването" е твое!!!!Щото прекалено продължаваш да се смяташ и имаш за "спец по всичко",но всъщност си един плямпач и дърдорко ...и..нищо повече!!!!!

За вчера буля се закани, че ако не остана вкъщи да й помагам, ще ме прати, цитирам - "да спя на гарата с пияниците и циганите".

Никога никъде не съм се обявявал за "спец по всичко". Просто съм наясно кои механизми съсипват железницата. Единият от тях е, че от 50 души посещаващи редовно форума, не можем 5 да се съберем за конкретна акция. Питай Шушлека защо се покри, след като се смята за по-гражданин от Варуджан.

В този веднага на мисли, ако днес, до довечера, 5 души дадат твърдо обещание, че ще утре ще се появат на Паничище, аз гарантим че ще бъда сред тях.

Не разбираш ли, че освен "спец"(В кавички,ако не си разбрал още какъв си!),си смешен и жалък..глъм!(Твоя любима дума)
ПЖИ43в

Мнениеот railjet » Чет Май 14, 2015 5:36 pm

Разбирам, че последното мнение за мен, от което бих се трогнал, е точно твоето- бедний комунисте. Изяждам пенсията ти за една вечер и абсолютно през оная работа ми е кой какво си мисли тук за мен.
Интересуваме единствено, дали има смели и принципни мъже, способни да се борят за една благородна кауза.
Последна промяна railjet на Пет Май 15, 2015 11:15 am, променена общо 1 път
railjet

Мнениеот ПЖИ43в » Чет Май 14, 2015 6:17 pm

Вари го,печи го,railjet си е railjet--За мен си е тъпанар и простак--независимо какво му е през "оная му работа"!!!!
П-С.:--И си го набии в празното си канче(казвам ти го за кой ли път вече),никога ,нито сега,нито занапред съм бил и притежавал омразната ти дума "комунист"!!!!---За разлика от тебе сегашен заблуден "богатий демократе" :!: :idea:
Последна промяна ПЖИ43в на Чет Май 14, 2015 6:27 pm, променена общо 1 път
ПЖИ43в

Мнениеот Варужан Апелян » Чет Май 14, 2015 7:18 pm

Изображение
Варужан Апелян

Мнениеот uphero » Чет Май 14, 2015 10:35 pm

Къде да ходя да се излагам с вас?
Как от цял форум не се намериха поне 5 човека? Аз ви казах - работа имам, но ще отделя един ден когато и да е.
uphero

Мнениеот uphero » Пет Май 15, 2015 8:39 am

niroulf написа:
uphero написа:Къде да ходя да се излагам с вас?
Как от цял форум не се намериха поне 5 човека? Аз ви казах - работа имам, но ще отделя един ден когато и да е.

Ти си най-точния, споко - без тебе не може. Ще заслепиш босовете с блясъка на маратонките си и те ще се съгласят на всичко, само и само да не вилнееш из Тулово втори път.

Някакъв проблем ли има моето момие?
uphero

Мнениеот viktorbdz » Пет Май 15, 2015 11:10 pm

uphero написа:
niroulf написа:
uphero написа:Къде да ходя да се излагам с вас?

Ти си най-точния, споко - без тебе не може. Ще заслепиш босовете с блясъка на маратонките си и те ще се съгласят на всичко, само и само да не вилнееш из Тулово втори път.

Някакъв проблем ли има моето момие?

ЪпхИеро, с какво ще ги впечатлиш шефовете. Ако отидеш може и на тях да им докажеш, колко обичаш да се заяждаш, колко са ти хубави маратонките дори. :shock:
viktorbdz

Мнениеот Варужан Апелян » Нед Май 17, 2015 1:20 pm

Ще има ли нова среща?
Варужан Апелян

Мнениеот ПЖИ43в » Нед Май 17, 2015 1:36 pm

Варужан Апелян написа:Ще има ли нова среща?

Ама,има ли такава онзи ден :?: :roll:
ПЖИ43в

Мнениеот uphero » Нед Май 17, 2015 1:58 pm

viktorbdz написа:ЪпхИеро, с какво ще ги впечатлиш шефовете. Ако отидеш може и на тях да им докажеш, колко обичаш да се заяждаш, колко са ти хубави маратонките дори. :shock:

Вики ела на срещата, обещавам малко шамари ще ядеш.
uphero

Мнениеот bdz46203 » Нед Май 17, 2015 9:10 pm

uphero написа:
viktorbdz написа:ЪпхИеро, с какво ще ги впечатлиш шефовете. Ако отидеш може и на тях да им докажеш, колко обичаш да се заяждаш, колко са ти хубави маратонките дори. :shock:

Вики ела на срещата, обещавам малко шамари ще ядеш.

Ти си бил голям побойник бе пу*ко заспала. Наистина се моли да не те срещна някъде, че ще бъдеш разчекнат.
bdz46203

ПредишнаСледваща

Назад към Общи теми / Other railway topics