АПЖТ

Обсъждане на по-общи теми, които не попадат в обхвата на горните форуми (например обсъждане на ръководните структури на БДЖ и НКЖИ). Макар и "общи", темите трябва да са свързани с железниците или поне с някакъв друг вид транспорт или транспортна инфраструктура. Координация на срещи за наблюдение на влакове, обиколка на линии, обмяна на идеи и т.н.

Re: АПЖТ

Мнениеот ivajlo_nikolov » Вто Юни 02, 2015 11:48 pm

plastikat написа:От писанията ти оставам с впечатлението ,че освен на заплата в зандана , си и на % от Релсов обществен и затова В.А . ти е трън в очите . Прав ли съм ?

Релсов обществен не дава %-ти. Той само взима - от собственици на магазинчета, дюкянчета, фитнеси и дори мутри. Само да надуши, че някъде ще се опъват релси. И започва, по партизански, да печата позиви и да ги лепи по вратите как релсите ще минават през холовете им, през деня по тях ще хвърчат Шинкансени с 300 да им газят децата, а през нощта - парни локомотиви. И ще се изсекат ценните драки, в които се боцкат наркоманите. Като алтернатива предлагат Маглев сп. Зеленика - Горубляне :mrgreen:
Аватар
ivajlo_nikolov
Глобален модератор

Мнениеот railjet » Вто Юни 02, 2015 11:48 pm

Все още не е доказано,че аспартама е канцерогенен. А от захарта по-голям окислител няма. Диабет тип2 ти е вързан в кърпа след петдесетака.

Ако АПЖТ не ти изнася, отиди при Саваната. Там методите на работа са феърплей.
railjet

Мнениеот ivajlo_nikolov » Вто Юни 02, 2015 11:59 pm

niroulf написа: Въпросът е прост: защо една асоциация, без законно обществено прозрачно и ясно финансиране ще предлага карти Класик, всяка на стойност 50 лв? Дали да повярваме на обяснението, че сте ги събрали доброволно или по-лошото, главния вогон е заделил от брюкселската си заплата?

Явно е с по-лошото. И не получава заплата. Майстор е на свободна практика и то добър. В област, където цената на услугите е 4 карти класик/час.
Аватар
ivajlo_nikolov
Глобален модератор

Мнениеот 07 » Сря Юни 03, 2015 12:03 am

3 карти класик са 150 лв годишно... няма и по 50 стотинки на ден, хайде стига хуморестки и търсене на теле по вола.
07

Мнениеот railjet » Сря Юни 03, 2015 12:07 am

Аз ще дам на Гецата не една, а 5 (пет) Класика, ако:

1) дойде с мен да работи лятото в ползу железничку
2) да ми върне на пазара от онази добра стара резлива бозица с нисък PH, дето ми облажваше душицата една време. Сегашните бози на пазара са пълна....боза :(
railjet

Мнениеот railjet » Сря Юни 03, 2015 12:31 am

В този форум те интересува как да разконспирираш арменеца. Железницата ти е на 9-ти план зад главата. Даже не се замисляш защо пътуваш 1:45 до Враца, вместо 1:15.
railjet

Мнениеот plastikat » Сря Юни 03, 2015 8:00 am

railjet написа:Аз ще дам на Гецата не една, а 5 (пет) Класика, ако:

1) дойде с мен да работи лятото в ползу железничку
2) да ми върне на пазара от онази добра стара резлива бозица с нисък PH, дето ми облажваше душицата една време. Сегашните бози на пазара са пълна....боза :(

Това с бозата го подкрепям с двете си ръце . По този начин ще се вдигне и консумацията на тоалетна хартия - да захлебя и аз малко :D
Аватар
plastikat

Re: Нов сайт на БДЖ

Мнениеот NikolaiRG » Сря Юни 03, 2015 9:28 am

Не знам кой е главният вогон, но определено БДЖ ми прилича на Бъгблатер от Траал. :D
Аватар
NikolaiRG

Мнениеот uphero » Сря Юни 03, 2015 2:49 pm

Райлджет ти верно ли искаш да се видиш с Гошето?!?
uphero

Мнениеот railjet » Сря Юни 03, 2015 3:24 pm

Казвал съм го и друг път: срещам се с всеки готов да дерзае безкористно в ползу железничку. Ако ще и седмоглава ламя да е.
railjet

Предишна

Назад към Общи теми / Other railway topics