Тема за Луиш

Тук може да пишете за всичко, което ви вълнува и което не е пряко свързано с железниците.

Тема за Луиш

Мнениеот Otskov » Пон Май 19, 2014 10:23 pm

rexkos1991 написа:Кратка биографична справка на Луиш Фиго ЧФР.

Име: Емил
Дата на раждане: 9 декември 1995 г.
Град: Русе
Интересува се от: влакове и автобуси

Хе-хе колегата бил по-млад от мене :)
За автобусите обаче не знаех :) :arrow: просто имам по-важни неща за вършене от това да чета постове от порядъка до 20 реда :D
Аватар
Otskov

Re: Тема за Луиш

Мнениеот rexkos1991 » Пон Май 19, 2014 10:28 pm

Да, определено е прекалено малък да говори за живота в България до 1989 г., защото той тогава още не е бил дори и роден. Вероятно родителите на ЛуЙ Фиго са върли комунисти и са промили мозъка му с всичките простотии и резултатът е на лице. :arrow:
rexkos1991

Мнениеот 07 » Пон Май 19, 2014 11:03 pm

Момчето си има право на възгледи, а ние имаме право да му посочваме недостатъците. В интерес на истината - най лесно се защитава/напада политическа система която не си виждал на живо. Като не става по сериозния начин - поне мен ме избива на майтап :)
07

Мнениеот NikolaiRG » Вто Май 20, 2014 8:07 am

На 19 години и го мързи да стане за влак в 5 ч. веднъж в годината? Реве, че било студено? Смее ми се, че когато се наложи, мога да стана в 4?
Друго не мога да кажа, освен че е лигльо и мамино синче.
Чуки, ако се наложи, ще ставаш и в 3, че дори и песен ще пееш, при това всеки ден. Казвам, ако ти се наложи. За работа или учене. Гарантирам ти го в близките години, че и в далечните години. В университетите занятията понякога започват от 7, а за бачкането после да не говорим.
Аватар
NikolaiRG

Мнениеот Otskov » Вто Май 20, 2014 8:42 am

А предвид разбиранията му, със сигурност ще му се налага да става в 5 сутринта за работа :D
Аватар
Otskov

Мнениеот 07 » Вто Май 20, 2014 8:45 am

NikolaiRG написа:На 19 години и го мързи да стане за влак в 5 ч. веднъж в годината? Реве, че било студено? Смее ми се, че когато се наложи, мога да стана в 4?
Друго не мога да кажа, освен че е лигльо и мамино синче.
Чуки, ако се наложи, ще ставаш и в 3, че дори и песен ще пееш, при това всеки ден. Казвам, ако ти се наложи. За работа или учене. Гарантирам ти го в близките години, че и в далечните години. В университетите занятията понякога започват от 7, а за бачкането после да не говорим.

Не забравяй че Маркс не е имал и един ден трудов стаж :mrgreen:
А точно такива ревльовци като е Емко са пример защо казарма трябва да има - както казах в друга тема - такива като него там ги "ремонтираха" доста успешно
07

Мнениеот SaiLeR » Вто Май 20, 2014 9:26 am

NikolaiRG написа:В университетите занятията понякога започват от 7

:lol: И точно тия занятия изкарват не повече от месец в програмата на университета, след това се местят поради липса на присъствие.
SaiLeR

Мнениеот NikolaiRG » Вто Май 20, 2014 9:54 am

SaiLeR написа: :lol: И точно тия занятия изкарват не повече от месец в програмата на университета, след това се местят поради липса на присъствие.

Чуканчо, ако въобще някога отиде да учи по-нататък, ще вдигне революция, когато види програмата си. Да не говорим за заверките в края на първия семестър и сесията после. Въобще, легендите за сладък студентски живот са си предимно легенди, въпреки че от моя курс някои хора така се промъкнаха и завършиха с мързел. Не знам как го постигнаха. А някои завършиха семестриално и не успяха да се дипломират после и се отказаха, защото мързелът от по-рано си каза думата.
Аватар
NikolaiRG

Мнениеот 07 » Вто Май 20, 2014 10:14 am

Nik за такива мързели и тъпунгери с гладко-червени мозъчета - другарите бяха направили ЦУРК и АОНСУ.... Имах шеф ("бизнесмен") - човека пробвал ВМЕИ - не станало, пробвал ВИИ - пак греда, накрая АОНСУ, станал парт сек. на едни завод, и като му тръгнало в картите (както се казваше в един виц) - днес човека е "бизнесмен", а по производственото му оборудване още личат инвентарните номера на завода на който беше партсек. Ако го питаш - "демокрацията е виновна" че закриха завода, той изобщо не го окраде...
07

Кой е Чуканчо?

Мнениеот NikolaiRG » Нед Май 25, 2014 10:15 am

Вече има две хипотези за личността на Чуканчо. Едната е, че се казва Емил и е на 19 години, т. е. малоумно хлапе, ако съдим по мненията му. Втората е, че е учител на 32 години. Това е още по-зле, защото да си на 32 години и все още да си малоумен, като пубертет.... Ами съдете сами. Като знам, че имам само положителни спомени от всичките си учители с едно-две незначителни изключения. Явно нивото е паднало доста, щом разрешават на Сульо и Пульо да вземат правоспособност за обучение на подрастващи. Досега три пъти съм бъзикал Чуканчо по повод чалгата, като и в трите случая не е отрекъл, че й симпатизира, дори напротив. Така че това можем да го сложим като допълнителен признак за малоумие у човека.
Но, както и да е. При мен се води нагло хлапе, защото дори и да е на 32, акълът му е пубертетски.

Имам един също така тъп колега, на 32 години. Доскоро имаше вид на нормален, а отскоро започна да пропагандира също партия "Атака", да плюе по американците и ЕС по всякакъв повод и с всички средства, да гледа Слави Трифонов редовно..., абе каквото се сетите, вярва във всякакви възможни конспирации, които могат да се прочетат. Тази възраст май представлява някакъв праг, в който на кретените нещо им се отключва в съзнанието и започват да считат поведението си за нормално, а дори го пропагандират.
Аватар
NikolaiRG

Мнениеот Варужан Апелян » Сря Май 28, 2014 1:44 pm

Има много хора, които повярваха в хилядата лева на Сидеров...
Варужан Апелян

Мнениеот 07 » Сря Май 28, 2014 5:48 pm

Варужан Апелян написа:Има много хора, които повярваха в хилядата лева на Сидеров...

За съжаление да си тъп не е наказуемо нито лечимо
07

Re: Кой е Чуканчо?

Мнениеот 46-211 Dzver » Сря Май 28, 2014 8:14 pm

NikolaiRG написа:Вече има две хипотези за личността на Чуканчо. Едната е, че се казва Емил и е на 19 години, т. е. малоумно хлапе, ако съдим по мненията му. Втората е, че е учител на 32 години. Това е още по-зле, защото да си на 32 години и все още да си малоумен, като пубертет.... Ами съдете сами. Като знам, че имам само положителни спомени от всичките си учители с едно-две незначителни изключения. Явно нивото е паднало доста, щом разрешават на Сульо и Пульо да вземат правоспособност за обучение на подрастващи. Досега три пъти съм бъзикал Чуканчо по повод чалгата, като и в трите случая не е отрекъл, че й симпатизира, дори напротив. Така че това можем да го сложим като допълнителен признак за малоумие у човека.
Но, както и да е. При мен се води нагло хлапе, защото дори и да е на 32, акълът му е пубертетски.

Имам един също така тъп колега, на 32 години. Доскоро имаше вид на нормален, а отскоро започна да пропагандира също партия "Атака", да плюе по американците и ЕС по всякакъв повод и с всички средства, да гледа Слави Трифонов редовно..., абе каквото се сетите, вярва във всякакви възможни конспирации, които могат да се прочетат. Тази възраст май представлява някакъв праг, в който на кретените нещо им се отключва в съзнанието и започват да считат поведението си за нормално, а дори го пропагандират.

Ти сигурно си чист като момина сълза? Не се ли насити да го обиждаш. Уж във форума не се толерирало това. Дрън дрън...
То верно, че сте капацитети всички тук, но явно освен това имате и комплекси за избиване, и хоп- ето го "Чуканчо".
Само защото не споделя твоите политически възгледи не значи, че трябва да го обиждаш във всяко мнение. Естествено, че ще ти отговаря със същото. Нали уж демокрация значело всеки да има собствено мнение и свобода на мисленето? Та дори и да вярва във всякакви конспиративни теории.

Въобще не го защитавам. Знам, че пише адските простотии, но просто не му обръщайте внимание. Писна ми седмици наред да чета само за Луиш, политика, мерене на пи*ки, кой къде е пътувал и кой по-голяма заплата взимал...
Аватар
46-211 Dzver

Мнениеот Peter Popara » Сря Май 28, 2014 10:23 pm

46-211 Dzver написа:
NikolaiRG написа:Вече има две хипотези за личността на Чуканчо. Едната е, че се казва Емил и е на 19 години, т. е. малоумно хлапе, ако съдим по мненията му. Втората е, че е учител на 32 години. Това е още по-зле, защото да си на 32 години и все още да си малоумен, като пубертет.... Ами съдете сами. Като знам, че имам само положителни спомени от всичките си учители с едно-две незначителни изключения. Явно нивото е паднало доста, щом разрешават на Сульо и Пульо да вземат правоспособност за обучение на подрастващи. Досега три пъти съм бъзикал Чуканчо по повод чалгата, като и в трите случая не е отрекъл, че й симпатизира, дори напротив. Така че това можем да го сложим като допълнителен признак за малоумие у човека.

Ти сигурно си чист като момина сълза? Не се ли насити да го обиждаш. Уж във форума не се толерирало това. Дрън дрън...
То верно, че сте капацитети всички тук, но явно освен това имате и комплекси за избиване, и хоп- ето го "Чуканчо".
Само защото не споделя твоите политически възгледи не значи, че трябва да го обиждаш във всяко мнение. Естествено, че ще ти отговаря със същото. Нали уж демокрация значело всеки да има собствено мнение и свобода на мисленето? Та дори и да вярва във всякакви конспиративни теории.

Въобще не го защитавам. Знам, че пише адските простотии, но просто не му обръщайте внимание. Писна ми седмици наред да чета само за Луиш, политика, мерене на пи*ки, кой къде е пътувал и кой по-голяма заплата взимал...
Приятно е да констатирам наличието на поне един интелигентен човек в този форум.Има още едно-две изключения,но и те се подведоха по общата посредственост, която доминира в последно време.
Peter Popara

Re: Кой е Чуканчо?

Мнениеот жпр » Чет Май 29, 2014 7:09 am

46-211 Dzver написа:

Уважавам и подкрепям мнението на колегата 46-211 Dzver.
Не ме интересува, кой как се казва, от къде е, как изглежда и прочие. Съдя за човек единствено по думите му, ако не го познавам лично, и по делата му, ако се познаваме - другото е без значение. Не обичам нападките, обидите и квалификациите за който и да било, когато се съди повърхностно. Без да познавам отлично, някого, не мога да кажа какъв човек е. Но все пак мисля, че сме тук заради един интерес - Железниците. И само те. Не искам да чета за политика, простотии и клюки. Точно хора, който все „много знаят“ и са по-интересни от другите съсипват форума. Наистина ми е неприятно, че из целия форум се обсъжда умственият интелект на едно лице и навсякъде по всеки въпрос бива намесена политиката, със съпътстващите имена на Борисов, Станишев и т.н. Луиш, политика, глъм, политика, „Чуканчо“, „Боко“, некадърен този, некадърен онзи ... и пак отначало.
Който счита, че мненията на въпросното лице са некомпетентни, глупави т.н. да не ги чете, още по-малко да се заяжда с него. Макар, че понякога му се дразня и почти не чета мненията му, все пак виждам че се старае да не обижда, докато не го обидят и понякога (рядко) прави уместни изказвания за железниците.
Нито съм „За“ този човек, нито съм „Против“, вие си решавайте... Аз за себе си съм игнорирал хората, които не харесвам, като изказвания и капацитет. Както каза и колегата 46-211 Dzver, пребройте мненията от тази седмица из целия форум и вижте, че тези за „Българските железници“ са по-малко от онзи за всякакъв вид други глупости.
Желая прекрасен ден на всеки един умен човек, четящ този форум!
жпр

Мнениеот Peter Popara » Чет Май 29, 2014 7:53 am

Мнението на ЖПР ми вдъхна минимален оптимизъм,че все пак още присъстват интелигентни хора в това жалко подобие на форум за железниците.Благодарение на предишния администратор на форума (Йордан Циров) и настоящия такъв (Петър Делчев),темата за антикомунизма и личното изтъкване на половите органи на показ се превърнаха в пословични.Помислете дали искате да четете това !
Peter Popara

Мнениеот NikolaiRG » Чет Май 29, 2014 7:59 am

Имам въпрос към многознайковците: Какво бихте направили, ако някой ден някой ако каже, че Земята е център на вселената и който твърди обратното трябва да го докаже? А ако всячески се опитва да натрапва тезата си? Равен достъп за подобни мнения ли ще искате? Та така и с американците и Луната, кемтрейлс и подобните глупости, като бази на Марс.

Трябва ли да доказваме, че бялото е бяло и черното черно всеки път за недоучилити и неразбралите? Когато се появи някой чудак, който се опитва да създава нова наука във всички области едновременно и то стъпвайки на абсурдни тези, трябва ли да има 50 : 50 ефир с останалите?

Не искам да гонят младежа, дори не виждам смисъла от абсурдните теми за забраната му. Но щом той има правото да пише глупости, останалите също имат такова. Надявам се, че няма да ме лишите от право на мнение.
Аватар
NikolaiRG

Мнениеот Peter Popara » Чет Май 29, 2014 9:47 am

NikolaiRG написа:Имам въпрос към многознайковците: Какво бихте направили, ако някой ден някой ако каже, че Земята е център на вселената и който твърди обратното трябва да го докаже? А ако всячески се опитва да натрапва тезата си? Равен достъп за подобни мнения ли ще искате? Та така и с американците и Луната, кемтрейлс и подобните глупости, като бази на Марс.

Трябва ли да доказваме, че бялото е бяло и черното черно всеки път за недоучилити и неразбралите? Когато се появи някой чудак, който се опитва да създава нова наука във всички области едновременно и то стъпвайки на абсурдни тези, трябва ли да има 50 : 50 ефир с останалите?

Не искам да гонят младежа, дори не виждам смисъла от абсурдните теми за забраната му. Но щом той има правото да пише глупости, останалите също имат такова. Надявам се, че няма да ме лишите от право на мнение.
Именно заради свободията и липсата на всякакъв модераторски контрол форума се превърна в място,в което определена група хора, с трайни психологически дефицити търсят терапевтичния ефект на празните приказки.А потребителя Луиш Фиго се явява формалния повод да продължава словоблудството под формата на псевдозагриженост за добрия тон във форума.
Peter Popara

Мнениеот railjet » Чет Май 29, 2014 10:21 am

Чуканчо,
Пешо Попарата в какъв дефицит е? Социалната помощ,освен за интернета, за друго май не стига. А трайната социална слабост от дефицити води и към умствени деформации. :cry:
Последна промяна railjet на Чет Май 29, 2014 11:06 am, променена общо 1 път
railjet

Мнениеот Peter Popara » Чет Май 29, 2014 10:57 am

railjet написа:Чуканчо,
Пешо Попарата в какъв дефицит е? Социалната помощ,освен за интернета, за друго май не стига. А трайната социална слабост от дефицити води и към умствени деформации. cry:
И пак всяка втора дума "Чуканчо" в изказването на господина. Следващия пост ще бъде посветен на комунизма, по-следващия на "ГЛЪМА" и така до постепенното затваряне на шизофренния кръг.Банален си,мой човек! Прочети,какво ти написа Mental, ЖПР и Дзвера.Все за теб се отнася и за тесния кръг от почитателите ти.
Peter Popara

Следваща

Назад към Други теми / Miscellaneous