Мнения за потребител bdz46203 (+ анкета)

Тук могат да се обсъждат всякакви организационни въпроси по отношение на форума като например броят и видовете раздели, свързване или разделяне на мнения, поведението (само, ако е крайно наложително) на потребители, съвети и препоръки за оптимизация и други организационни въпроси.

Какво ви е мнението за потребител bdz46203

Не ми харесва начина, по който обижда, обвинява, квалифицира лица от форума или ръководни фигури в железницата
19
58%
Не ми прави впечатление
14
42%

Общо гласове : 33

Мнения за потребител bdz46203 (+ анкета)

Мнениеот Vancho_4647 » Чет Мар 19, 2015 1:18 am

Какво мислите за постовете на този потребител ? Според мен той не допринася с нищо за каквато и да било градивна дискусия във форума. Всеки негов пост е заяждане с определени потребители във форума, квалификации кой колко разбирал. Не железничарите във форума били тоалетаджии. Или вечната му тема за Милчо Ламбрев ... Аз лично смятам, че е много по-дразнещ от Луиш, но досега никой освен Vlado не е изказвал мнение, че не му е приятен начинът, по който той пише. Два пъти му изпратих предупреждения, но той очевидно няма намерение да променя нещо и продължава да квалифицира хора от форума и извън него. Последното беше, че който от НКЖИ бил решил да намали скорорстта Русе-Русе разпр на 50 км/ч (за което всъщнот има не едно основание, но това е друга тема) бил малоумник ! Това е само капка в морето от безбройните му нападки и обвинения във всяко едно мнение.
Vancho_4647

Re: Мнения за потребител bdz46203 (+ анкета)

Мнениеот Недев » Чет Мар 19, 2015 9:07 pm

Всеки има право на различно от твоето мнение и на това хората му викат демокрация. На мен също не ми се чете за ''чукундури, чугуни,глъм и тем подобни, но не го правя на проблем. Ако всеки път пускаме анкети за това, че даден участник във форума не ни е приятен накрая ще останат двама трима да влизат тука.
Недев

Мнениеот plastikat » Чет Мар 19, 2015 9:34 pm

Нямам нищо против всеки да си изкаже открито мнението ,но bdz46203 е като грамофонна плоча и повтаря едно и също . Изсипа една кофа помия ,но поне да се аргументира ,а не празни и общи приказки . А най-ме издразни с това ,че тръгна да се заяжда ,защо еди койси бил снимал в депото и дали бил имал разрешение и тн .......... Деян Данчев втори номер ..................... А това за "тоалетаджиите" - искрено ме забавлява :D
Аватар
plastikat

Мнениеот railjet » Чет Мар 19, 2015 9:54 pm

Недев написа: На мен също не ми се чете за ''чукундури, чугуни,глъм и тем подобни, но не го правя на проблем..

Емигрирай някъде, където ги няма. И на мен ми се да не е такава трагичната ни действителност,но...
railjet

Мнениеот Vancho_4647 » Чет Мар 19, 2015 11:18 pm

Това с тоалетаджиите и снимането в депото е само част. То не беше bdz43r бил въздухар, който се правел на разбирач пред ''ахкащите тоалетаджии'', мен пък за въпрос какви кондуктори обслужват влаковете по ДМ2 ме натопи, че пак съм искал да пътувам като давам стотинки на кондукторите без дори да ме познава или да ме е виждал... Началникът, който намалил Русе-Русе разпр на 50 км/ч бил малоумник и т.н. Няма как да пропуснем и любимата му тема за изп. директор на НКЖИ. По начина по който пише за същия ми напомня за чакалнята ''а бре лапачо, а бре папачо'' :lol:
Vancho_4647

Мнениеот Недев » Пет Мар 20, 2015 12:13 am

bdz46203 е като грамофонна плоча и повтаря едно и също

То това и други го правят ама не съм видял анкети за тях. Имам чувството , че тук във форума е като при комунизма, ако не споделяш всеобщото мнение те изключват. Мъдрите хора са казали '' Колкото хора, толкова и мнения'' и ''В спора се ражда истината''.
Недев

Мнениеот BDZ 07 » Съб Мар 21, 2015 10:27 am

Покрай него е весело. Приемайте нещата откъм веселата им страна. Пускате пердето и не му обръщате внимание. Големи хора сте, няма какво да обяснявам кое как е ;)
Аватар
BDZ 07

Мнениеот Vancho_4647 » Съб Мар 21, 2015 10:44 am

Засега се е кротнал. Да видим до кога :mrgreen:
Vancho_4647

Мнениеот qwerty » Нед Мар 22, 2015 9:33 pm

BDZ 07 написа:... Големи хора сте, няма какво да обяснявам кое как е ;)

Дали?
qwerty

Мнениеот railjet » Нед Дек 20, 2015 11:20 pm

bdz46203 написа:
railjet написа:Е точно сега има. Крум-Крумово е 140. ДГ-Крум е 135. Милчо щедро дава 160, но нещо не пасва на БДЖ-то.

Що не спреш да пишеш глупусти бе!!! Давал милчо на майка ти пу*тката дава!! Казах ти да направиш една обиколка на България в локомотивите, да видиш какво е състоянието на железният път,но теб те хвана страх. Като те е страх спри да пишеш малоумни неща, колко е давал този мазен престъпник!! :!:

Тези мили думи от устата на човек, на който предложих среща, а той пожела анонимност....
railjet

Мнениеот Vancho_4647 » Нед Дек 20, 2015 11:42 pm

Иначе като сгазят лука БДЖ да не се раздухвало и как всеки е настроен и да плюе по тях несправедливо, обаче като е за нещо друго храчим до немай къде. Аз отдавна не мога да толерирам начина му на изказ във форума и смятам, че заслужава съдбата на niroulf обаче ... нарушавал съм свободата във форума.
Vancho_4647

Мнениеот railjet » Нед Дек 20, 2015 11:45 pm

Шушлека е съмнителен. Изчезна от фейса след бана му тук...
railjet

Мнениеот BDZ 07 » Пон Дек 21, 2015 12:07 pm

Аз също съм недоволен от Милчо. Е, не го псувам тука, ама... и мен ли ще изгоните?

Несериозно е да се търси под вола теле чрез този или онзи потребител. Всички знаем проблемите на железницата у нас. Истината е, че в последните години именно Милчо носи основната вина за нейното положение с калпавите и точещи се като три синджира роби ремонти. Като добавим и тъпаците, които управляват “мъдро“ БДЖ и ето ти пълната картинка на разруха, трупащи се лавинообразно парични загуби, идиотски разписания, отлив на клиенти и прочие.
Аватар
BDZ 07

Мнениеот 1435 » Пон Дек 21, 2015 12:43 pm

Според мен си е за гонене отдавна.Аз лично съм го докладвал доста пъти за простотиите които пише и ще продължавам да го докладвам.Доста се е самозабравило момчето.
1435

Мнениеот bdz46203 » Пон Дек 21, 2015 1:11 pm

railjet написа:
bdz46203 написа:
railjet написа:Е точно сега има. Крум-Крумово е 140. ДГ-Крум е 135. Милчо щедро дава 160, но нещо не пасва на БДЖ-то.

Що не спреш да пишеш глупусти бе!!! Давал милчо на майка ти пу*тката дава!! Казах ти да направиш една обиколка на България в локомотивите, да видиш какво е състоянието на железният път,но теб те хвана страх. Като те е страх спри да пишеш малоумни неща, колко е давал този мазен престъпник!! :!:

Тези мили думи от устата на човек, на който предложих среща, а той пожела анонимност....

Е сори, ама ти прекали. Постоянно пишеш едно и също. Разбрахме вече какво ти е мнението за милчо и компания. Стига си повтарял едно и също.
Искам да те питам, като милееш за железницата и искаш да се оправя, защо във ФБ постоянно плюеш по БДЖ. Същият си като троловете. С какво се различаваш от тях?
bdz46203

Мнениеот bdz46203 » Пон Дек 21, 2015 1:13 pm

1435 написа:Според мен си е за гонене отдавна.Аз лично съм го докладвал доста пъти за простотиите които пише и ще продължавам да го докладвам.Доста се е самозабравило момчето.

Теб пък какво съм те обидил? Че ти казвам истината за пловдивските машинисти?!? Ами това всички го знаят. Питай който искаш. На всички мнението им е едно и също? Не разбирам, защо се засягаш и трябва да ме докладваш за това?
bdz46203

Мнениеот 07 » Пон Дек 21, 2015 1:49 pm

bdz46203 написа:Искам да те питам, като милееш за железницата и искаш да се оправя, защо във ФБ постоянно плюеш по БДЖ.

Железница не значи БДЖ. Пътническите превози са изключение, но няма да е вечно така. По тоя начин на функциониране БДЖ-ПП уби(ва) пътническия превоз в България. И най дразнещото е че масовката служители им е през "кнора' (На въпросите "Защо не работи отоплението(осветелението), защо закъснява влака, защо вагона е мръсен - дежурния отговор е: "ми като не ви харесва - качете се на автобуса", а за "десерт" има служители на БДЖ-ПП които нарочно закъсняват влаковете за да изкарат за кафенце или вафла). Е похвали да има за такъв превозвач? Пътувай една година като обикновен пътник (да гониш работно време, служебни срещи, и др (тоест да си плащаш за да пътуваш) с влак - да видим какво мнение за БДЖ-ПП ще имаш... Аз от 10-15 хил. км годишно с влак като пътник - вече се возя колкото да не забравя какво беше. Точно заради "усилията" на БДЖ-ПП. И особено за реакциите "ми ко да напрая...." "хванете си автобуса" и тем подобни. Няма как хем да си сереш в гащите и да получиш похвала за хигиена.
07

Мнениеот BDZ 07 » Пон Дек 21, 2015 2:40 pm

Милчо да не е взел властта над и във форума, та всеки, който изкаже мнение срещу него, да бъде санкциониран?

07,

проблемите на БДЖ-ПП (си) ги знаем. Тук говорим за друго. В нашата говорилня има човек, който остро изразява несъгласието си с методите на работа от ръководеното от инж. Милчо Ламбрев държавно учреждение. То има и други като него, ама не поставят така остро идиотщините. И дай да докладваме, за да му затворим устата, за да може Милчо да ни казва какви колосални ремонти предстоят. Несериозно е поне за мен.
Аватар
BDZ 07

Мнениеот Administrator » Пон Дек 21, 2015 3:48 pm

Не разбирам какво и кого се обсъжда в тази тема ? Някакъв потребител, Милчо, БДЖ или нещо друго ? Моля, модераторите да изчистят темата и ако някой има какво да каже различно от темата да го направи в съответната тема..
Administrator
Администратор

Мнениеот railjet » Пон Дек 21, 2015 4:00 pm

Обсъжда се,че псува като каруцарин, защото написах ”Милчо дава щедро 160 км/час, но няма кой да ги развие”.
Верно ли е това твърдение? Верно е!
railjet

Следваща

Назад към Организационни въпроси по форума / Forum Administration