Мнения за потребител bdz46203 (+ анкета)

Тук могат да се обсъждат всякакви организационни въпроси по отношение на форума като например броят и видовете раздели, свързване или разделяне на мнения, поведението (само, ако е крайно наложително) на потребители, съвети и препоръки за оптимизация и други организационни въпроси.

Какво ви е мнението за потребител bdz46203

Не ми харесва начина, по който обижда, обвинява, квалифицира лица от форума или ръководни фигури в железницата
19
58%
Не ми прави впечатление
14
42%

Общо гласове : 33

Re: Мнения за потребител bdz46203 (+ анкета)

Мнениеот NikolaiRG » Сря Дек 23, 2015 12:08 am

Май е най-добре за всеки един потребител да се направи анкета и другите да започнат да го обсъждат в съответната тема. :D
Аватар
NikolaiRG

Re: Актуален подвижен състав на КПВ,ПВ,БВ и БВЗР

Мнениеот bdz46203 » Нед Фев 07, 2016 11:53 pm

Vancho_4647 написа:Като не ги знае няма и да ги пише ! Ей ако не се заядеш не може ...

Изобщо не съм се заяждал. Какво ти става? Болен мозък ли си?
bdz46203

Мнениеот Vancho_4647 » Пон Фев 08, 2016 8:30 pm

bdz46203 написа:
Vancho_4647 написа:Като не ги знае няма и да ги пише ! Ей ако не се заядеш не може ...

Изобщо не съм се заяждал. Какво ти става? Болен мозък ли си?

Вечно озлобеният и недоволен си ти и ако беше в някой друг форум досега 20 пъти да си изритан.
Vancho_4647

Мнениеот bdz46203 » Пон Фев 08, 2016 9:16 pm

Vancho_4647 написа:Вечно озлобеният и недоволен си ти и ако беше в някой друг форум досега 20 пъти да си изритан.

Не. Ти си заял нещо с мен още от началото и не мога да разбера защо. Не ти харесва информацията, която споделям ли или какво. Старая се да съм максимално обективен и ако има нещо, да го споделям. Но ти постоянно ми триеш коментарите и информацията се губи. И излизам виновен за някои неща. А не съм. Не съм тук, за да обиждам никой.
bdz46203

Мнениеот Vancho_4647 » Пон Фев 08, 2016 9:23 pm

Коя точно информация ? Псувните и нападките към половината форум ? Съветите към хлапетата да не качвали снимки, че апаратите им били лоши ? Акълите кой какво и кога да пише ? Тук бил български форум какви били тия чуждестранни железници дето се обсъждали ... Защо се пишело на македонски ... Почти нямаш мнение, в което да не обиждаш някого независимо дали от форума или извън него. И какво постигаш освен може би личен комфорт ? Заради теб bdz43r, който беше сред най-полезните потребители вече не пише. Аз нямам времето да ти трия всичките глупости, а като гледам и другите модератори не са в състояние да го правят.
Vancho_4647

Мнениеот bdz46203 » Пон Фев 08, 2016 9:34 pm

Ама защо ме изкарваш толкива черен, като не съм. Наистина не можеш да ме разбереш.
За форумите знам, че се пише на български език. Знаеш го, като държиш на правилата. И Тошко не е спрял да пише тук, заради мен. Друга е причината. Попитай го, ако не вярваш
bdz46203

Мнениеот Vancho_4647 » Пон Фев 08, 2016 9:41 pm

Голяма част от постовете на geny в нея тема са на македонски. Да ги премахнем и тях въпреки информативността им, за да ти е комфортно на теб ? Издребняваш за глупости. Като човек железничар е ясно, че имаш място във форума и аз това никога няма да го оспоря. Преосмисли отношението си към останалите и владей малко емоциите и няма да водим тия глупави спорове или да правим анкети ... Смятам, че всички тук сме достатъчно образовани и можем да изказваме нормално несъгласието си с определени неща.
Vancho_4647

Мнениеот bdz46203 » Пон Фев 08, 2016 9:49 pm

А ми по импулсивен съм. Какво да направя. Това е вследствие, на глупостите на които съм се нагледал в железницата. На всички ви е ясно, че положението не е розово. За това и нещата които ви споделям не са. Съгласи се. Не влизам тук, за да наранявам някой.
bdz46203

Мнениеот plastikat » Пон Фев 08, 2016 10:05 pm

bdz46203 написа:А ми по импулсивен съм. Какво да направя. Това е вследствие, на глупостите на които съм се нагледал в железницата. На всички ви е ясно, че положението не е розово. За това и нещата които ви споделям не са. Съгласи се. Не влизам тук, за да наранявам някой.

Брой до 10 първо преди да пишеш , че с тази импулсивност да не те скъсат на психото следващия път :D
Аватар
plastikat

Мнениеот bdz46203 » Пон Фев 08, 2016 10:08 pm

Ще пробвам. Надявам се да не ме скъсат
bdz46203

Мнениеот bdz43r » Нед Фев 14, 2016 4:17 pm

bdz46203 написа:И Тошко не е спрял да пише тук, заради мен. Друга е причината. Попитай го, ако не вярваш

Изкушавам се да чета 1-2 пъти в месеца. Точно ми се прииска да напиша нещо и... се сещам, защо престанах да влизам тук.

Не съм спрял да пиша само заради bdz46203, с който всъщност имам за какво да споря, било то и неуспешно.

Тази криворазбрана "демокрация" в администрирането, прикриваща пълния отказ на администратора за взимане на потенциално непопулярни (а може би и политически неприемливи) решения спрямо очевидни откачалки, изгони повечето потребители, с които можеше да се води някаква дискусия по интересни въпроси. Политика, доказано противопоказна и дори самоубийствена за обществено достъпен интернет форум. Имам претенции, че активно посещавам достатъчно такива и в нито един не е проработил такъв тип администрация.
Многото групи във Фейсбук, където може да се бърбори по същите въпроси, толерирането на хаховци като Луиш и продължителната липса на администраторска намеса, която дори да се появи е неадекватна (пускане на анкета и евентуално резултат след половин година), направиха този форум твърде непривлекателен, освен за тролове като Луиш, Чакалнята и другите разни. В същото време се набляга на копиране на медийни съобщения по въпроси, отлично познати на повечето активни потребители, което пък пръсва дискусията по един и същи въпрос на 2-3 места из различни раздели и т. н.

Просто е излишно да губя време и нерви при 10 нормални потребителя, 30 откачалки и администратор, влизащ веднъж в седмицата, за да снесе някой медиен бисер и напълно абдикирал от останалото съдържание. Между другото и в еднолично администрираната от него група в ФБ се вясва рядко. Цяла седмица му трябваше, за да одобри предложение за нов член.

Ние с Railjet май сме единствените, останали от най-първия форум за железници от 2003 г, който се пада прадядо на този и се спомина по същия начин, по който е на път да умре и този.
bdz43r

Мнениеот bdz46203 » Нед Фев 14, 2016 5:31 pm

Ами аз ако съм те засегнал по някакъв начин, изобщо не е било умишлено, а по скоро случайно.
Администратора, като му чета какво му е мнението за проекта Видин-Медковец, се чудя за две неща: Или не "мисли" той и някой му казва какво да пише или железницата му е някаква далечна тема, по която си няма много представа и се чудя, защо изобщо се занимава да прави форуми жп групи във Фб и т.н. Май по логично е първото.
рейлджет : В началото мислих, че може да се води нормален разговор с него, но впоследствие тотално ме разочарова. Явно и неговите интереси са "променени".
bdz46203

Мнениеот дзвера44 » Пон Фев 15, 2016 9:32 pm

bdz46203 написа:Факт е, че се влоши състоянието, особено Дружба-Вл.Павлов. А 60-то на Каменни кариери, не е заради железен път, а заради опасност от срутвания на камъни. Обаче който е минавал, знае миналата година какви модерни предпазни ограждения сложиха, за които съм сигурен, че сумата е станала 7-цифрена. !е след като ги направиха, кога ще се пречупят от НКЖИ и да вдигнат 60-то? Или ще си остане вечно, въпреки обезопасяването?

Ей по бургаско като видите един камик и мислите че ще падне.А как минаваш с 3624 от Свежен към Ботев :lol:
дзвера44

Мнениеот bdz46203 » Вто Фев 16, 2016 6:45 pm

Е, това на мен ли го казваш? Да не би аз да слагам намаленията?? Вярно, е че Каменните кариери е активно срутище в сравнение със свеженските скали, но в момента е толкова добре обезопасено, че е крайно време е намалението да отиде в историята.
bdz46203

Мнениеот 07 » Вто Фев 16, 2016 8:30 pm

bdz46203 написа:Е, това на мен ли го казваш? Да не би аз да слагам намаленията?? Вярно, е че Каменните кариери е активно срутище в сравнение със свеженските скали, но в момента е толкова добре обезопасено, че е крайно време е намалението да отиде в историята.

Чакай да закръгли 30 години. Малко остава :mrgreen:
07

Предишна

Назад към Организационни въпроси по форума / Forum Administration