Потребител niroulf

Тук могат да се обсъждат всякакви организационни въпроси по отношение на форума като например броят и видовете раздели, свързване или разделяне на мнения, поведението (само, ако е крайно наложително) на потребители, съвети и препоръки за оптимизация и други организационни въпроси.

Да се наложи ли БАН на потребител niroulf ?

Анкетата свършва на Чет Дек 10, 2015 7:30 pm

ДА
10
67%
НЕ
5
33%
НЯМАМ МНЕНИЕ
0
Няма гласували

Общо гласове : 15

Re: Потребител niroulf

Мнениеот plastikat » Сря Дек 09, 2015 11:50 pm

Чао ,палячо !!!
Аватар
plastikat

Мнениеот Administrator » Сря Дек 09, 2015 11:59 pm

И какво печелиш като обявиш война на форум в който не си желан ? Не мисля, че ще спечелиш и подобна война, тъй като най-лесно е да се забранят регистрациите, а и слагането на БАН и изтриването на всички мнения на потребител е действие точно за 10 секунди и не ми е проблем да го прилагам, колкото е нужно. Но не разбрах смисъла защо си във форума, защо го настрои срещу себе си и защо искаш насила да те обича форума ? Аз дори не съм чел мненията ти - само оплакванията на потребителите...
Administrator
Администратор

Мнениеот Administrator » Чет Дек 10, 2015 12:06 am

Е, тогава пък най-лесно ще стане - сам ще си покажеш какви са ти двойните регистрации и по-бързо ще ги затрием. Явно имаш доста свободно време да се занимаваш - аз по принцип нямам, но в такива случаи се амбицирам и цели нощи мога да прекарам в борба с вредителите - правил съм го и преди :) Ама не знам кой какво печели от цялата ситуация ?
Administrator
Администратор

Мнениеот bdz46203 » Чет Дек 10, 2015 12:07 am

Администратора, защо не оставиш човека , а и всеки да си изразява мнението. Какво печелиш от тези дрязги.Вместо да се насочим към проблемите на железницата, вие хабите енергия за обсъждане на тези дребни неща. Какво става? За какво е форума все пак? Нали е за железницата!
bdz46203

Мнениеот Administrator » Чет Дек 10, 2015 12:12 am

Аз съм последния човек, който ще се разправя с някой във форума, но аз съм последната инстанция дето се казва - ако форума иска някой да не бъде част от него -аз съм този дето трябва да натисне копчето. Айде влезте малко и в моето положение. Имам толкова малко време да отделям за форума, а накрая трябва да използвам това време само да чета доклади и оплаквания от 1-2-ма потребители - малко уважение и към моя труд, моля.
Administrator
Администратор

Мнениеот plastikat » Чет Дек 10, 2015 12:15 am

Бан-ан и чао !!! Стига се е правил на "Хитър Петър" !!!!!
Аватар
plastikat

Мнениеот Administrator » Чет Дек 10, 2015 12:19 am

Не знам какво се опита да ми кажеш, но каквото зависи от мен и модераторите, за да те трием от форума ще го направим. Пък, ако си решил да бойкотираш, спамиш или унищожиш форума - успех - недоброжелатели на железницата много - надявам се да не успееш, ама всеки си има цели, които преследва. Какво искаш да ти кажа повече ? Това е недостатъка на анонимността и избиването на комплекси в интернет пространството. Но във всеки форум има индивиди, които се борят против самия форум, какво да се прави. И тук е имало и други такива - справили сме се - надявам се и в бъдеще да успяваме заедно.
Administrator
Администратор

Мнениеот bdz46203 » Чет Дек 10, 2015 12:21 am

Аз съм против бан-ването за щяло и нещяло. Всеки има право да си изразява мнението. Хора, на които им пречи, чуждото мнение, да се замислят дали пък проблемът не е в тях. Не може всички да са на едно мнение. Но трябва ли по този начин да се премахват опоненти?? Ако не бяхме във форум, а в кръчмата, какво, като не ми харесат мнение на бой ли ще скачате?
bdz46203

Мнениеот bdz46203 » Чет Дек 10, 2015 12:23 am

Administrator написа:Не знам какво се опита да ми кажеш, но каквото зависи от мен и модераторите, за да те трием от форума ще го направим. Пък, ако си решил да бойкотираш, спамиш или унищожиш форума - успех - недоброжелатели на железницата много - надявам се да не успееш, ама всеки си има цели, които преследва. Какво искаш да ти кажа повече ? Това е недостатъка на анонимността и избиването на комплекси в интернет пространството. Но във всеки форум има индивиди, които се борят против самия форум, какво да се прави. И тук е имало и други такива - справили сме се - надявам се и в бъдеще да успяваме заедно.

Пак те моля, да не се влияеш от низките страсти на някои от модераторите тук? Този потребител е приятел и държи за железницата. за разлика от някои други.
bdz46203

Мнениеот Administrator » Чет Дек 10, 2015 12:26 am

Аз съм винаги ЗА свободната на словото, винаги съм ЗА да има потребители, които изразяват нетрадиционно за общността мнение, но когато разговорите преминават в обиждане, квалификации, спам и деструктивност - това е излишно за всеки един форум и трябва категорично да се покаже, че това не се приема във форума - а анонимността в интернет пространството гарантира винаги отново правото на свободно слово на всеки (лесно се заобикалят технчиеските забрани), който си е взел поука и е решил да бъде по-конструктивен. Така, че да не правим драми - ако някой много иска да пише в този форум и смята, че може да го прави по общоприетия начин - винаги ще намери начин пак да го правим и да не го разберем - не сме ДАНС, за да издирваме кой от какво прокси пише и т.н., но когато се види, че става дума за еднотипно и неприемливо поведение и особено съвпадащо с това на други подобни потребители отстранени от форума - тогава отново се прибягва, но по много бърза и съкратена процедура, до БАН.

Това е. Не смятам, че е идеален форума, че всички потребители са идеални, че всички са прави, че правилно дори са гласували а анкетата. Но аз нямам никакъв избор как да действам в случая. Очевидно е.
Administrator
Администратор

Мнениеот Administrator » Чет Дек 10, 2015 12:28 am

bdz46203 написа:
Administrator написа:Не знам какво се опита да ми кажеш, но каквото зависи от мен и модераторите, за да те трием от форума ще го направим. Пък, ако си решил да бойкотираш, спамиш или унищожиш форума - успех - недоброжелатели на железницата много - надявам се да не успееш, ама всеки си има цели, които преследва. Какво искаш да ти кажа повече ? Това е недостатъка на анонимността и избиването на комплекси в интернет пространството. Но във всеки форум има индивиди, които се борят против самия форум, какво да се прави. И тук е имало и други такива - справили сме се - надявам се и в бъдеще да успяваме заедно.

Пак те моля, да не се влияеш от низките страсти на някои от модераторите тук? Този потребител е приятел и държи за железницата. за разлика от някои други.

Ако е така - това много ме радва и той винаги ще намери начин да пише тук, и на него съм му го казал това. Но със сегашното си положение вече е настроил прекалено много хора от форума срещу него, непреодолимо много. Нека се радва и възползва от анонимността си - пък, ако е достатъчно интелигентен и милеещ за железницата - мисля, че неговите анализи под някаква форма винаги ще намерят място в този и други форуми и са добре дошли.
Administrator
Администратор

Мнениеот Otskov » Чет Дек 10, 2015 12:30 am

bdz46203 написа:Всеки има право да си изразява мнението. Ако не бяхме във форум, а в кръчмата, какво, като не ми харесат мнение на бой ли ще скачате?

Съгласен съм, стига обаче мнението да е свързано с дискутираната тема и да не засяга другите участници във форума в личен план :)
Аватар
Otskov

Мнениеот railjet » Чет Дек 10, 2015 12:50 am

Злобата на момчето Niroulf към Варуджан е ирационална. Виждали ли сте как хоспитализирани изпадат в деменция-тремор :?
railjet

Мнениеот railjet » Чет Дек 10, 2015 12:56 am

Варуджан те е взел за пациент, а ти инстиктивно си очаквал обратното. В един момент се усещаш за объркване на ролите и изтрещяваш. Професионална деформация.
railjet

Мнениеот Administrator » Чет Дек 10, 2015 1:00 am

:!: Поради налагането на БАН на потребител niroulf темата се заключва.
Administrator
Администратор

Имаме ли права в този форум?

Мнениеот bdz46203 » Чет Дек 10, 2015 1:37 am

Искам да изкажа възмущението си от крайно арогантното поведение на администратора на този форум, който не се поколеба да изгони, човек, който държи на железницата. Имаше гласуване в което гласуваха едва 15 човека!, като гласовете бяха 10 на 5. В този форум има регистрирани 411 потребителя!!! А се вземе решение да се изгони някой след само 10 ! отрицателни мнения. Само 10 от 411. Това го няма никъде... Ами ако останалите искаха той да остане, администратора явно не го интересува това! Крайно време е да спрете да се занимавате с дребни интриги тип, деца в детската градина, и да насочите енергията си във вършене на положителни неща!! :!: :!: :!: :!: :!:
bdz46203

Re: Имаме ли права в този форум?

Мнениеот Administrator » Чет Дек 10, 2015 9:33 am

Преди някой да пита за правата си във форума е редно да се замисли за задълженията си и за неспазването на правилата на форума. Защото именно това беше основната причина за налагането на БАН на въпросния потребител, както е записано и в причините за налагането на БАН-а, а те са комплексни и не е само анкетата. Именно поради другите 2 причини нямаше как да се изчака допълнително време за анкетата.
Administrator
Администратор

Предишна

Назад към Организационни въпроси по форума / Forum Administration