Потребител niroulf

Тук могат да се обсъждат всякакви организационни въпроси по отношение на форума като например броят и видовете раздели, свързване или разделяне на мнения, поведението (само, ако е крайно наложително) на потребители, съвети и препоръки за оптимизация и други организационни въпроси.

Да се наложи ли БАН на потребител niroulf ?

Анкетата свършва на Чет Дек 10, 2015 7:30 pm

ДА
10
67%
НЕ
5
33%
НЯМАМ МНЕНИЕ
0
Няма гласували

Общо гласове : 15

Re: Потребител niroulf

Мнениеот Saruman » Нед Юли 05, 2015 3:42 am

Жалко е че разните агент-провокатори изкарват от релси и малкото здравомислещи, а разни неутралисти се правят на чудо голямо и подкрепят провокаторите. Аз затова, както и много други спряхме да пишем. Аз останах само читател и от време на време пиша. Сега се включвам, защото това което става е нечесно. Някои си мислят само че помагат на железницата да се развива но те и помагат да загине, защото и да си мислят че и помагат то няма да има за кого. Аз гласувах с Не.
Последна промяна Saruman на Нед Юли 05, 2015 1:52 pm, променена общо 1 път
Аватар
Saruman

Мнениеот dobriii123 » Нед Юли 05, 2015 10:37 am

То винаги в едно стадо овце черната я мразят...100% ще си намерите причина да го изключите, иначе няма да ви е спокойно, а uphero ще седи тук и ще говори глупости на поразия. Както ви каза и моя приятел Виктор той говори само истини, но с това вие го смятате за ненужен във форума, че даже някой го псува и обижда. Но защо да има някой с реална гледна точка, колко по-забавно е да четем „Ей, купих си нови обувки от магазин в Тулово. Искате ли да ги видите" „Я се махай бе ляв педал" „чугун"....неудобните винаги ги махат, защото не са като другите и имат различно реално мислене върху нещата...именно затова гласувах с „Не" и съм убеден, че във форума има още немалко „леви педали", тъй че ще трябва и тях да гоните
dobriii123

Мнениеот BDZ 07 » Нед Юли 05, 2015 10:58 am

За мен изваждането от равновение на потребителя niroulf, е съвсем целенасочено, да не кажа тенденциозно.
Аватар
BDZ 07

Мнениеот railjet » Нед Юли 05, 2015 11:18 am

Признай, че си агент на Саваната!
railjet

Мнениеот ivajlo_nikolov » Нед Юли 05, 2015 12:23 pm

Не му се връзвайте, не виждате ли, че е провокатор. Просто отклонява вниманието и манипулира форума.
Аватар
ivajlo_nikolov
Глобален модератор

Мнениеот ivajlo_nikolov » Нед Юли 05, 2015 2:00 pm

:mrgreen: :!:
Аватар
ivajlo_nikolov
Глобален модератор

Мнениеот uphero » Нед Юли 05, 2015 3:59 pm

Скоро и тоя форум няма го бъде....
uphero

Мнениеот dobriii123 » Нед Юли 05, 2015 4:06 pm

Ай сиктир от тука! Аз лично винаги подкрепям хората, които са прави, а не подкупници, значи съм педал? Да те махат вече по-бързо (в най-кратък срок да се направи тема „Потребител uphero" и да решим съдбата му с анкета). Изобщо няма да липсваш на никой от „педалите"...само да ти кажа, че и останалите форуми така ще ти изглеждат, защото не можеш да понесеш факта, че правилният човек е защитен от мнозина форумски „педали", а в своя защита не чуваш ничий глас...
dobriii123

Мнениеот NikolaiRG » Нед Юли 05, 2015 4:35 pm

Не ви ли омръзна на всички вече 2 дни да пишете само глупости и то едни и същи неща в 4 - 5 теми? Това е форум в интернет, какво чак толкова има да се впрягате? Ето, дават директно Tour de France. Различно е от пътуването с влак, но вярвам, че всички обичате да пътувате. Поразсейте се малко.
Аватар
NikolaiRG

Мнениеот BDZ 07 » Нед Юли 05, 2015 6:04 pm

Нещо не виждам редактирани мнения на uphero заради използвани псувни.

Не виждам и тема за него спрямо държанието му този следобед. Аршинът ми се чини двоен тука...
Аватар
BDZ 07

Мнениеот dobriii123 » Нед Юли 05, 2015 6:18 pm

Да не би uphero да е под нечия закрила, или бъркам?
dobriii123

Мнениеот bdz » Нед Юли 05, 2015 6:21 pm

Не познавам въпросното лице, но 07 и uphero прекалиха с нецензурните думи, които от вчера не са нито изтрити, нито цензурирани.Имайте в предвид, че форума се посещава и от малки и непълнолетни лица и това не е нормално!?Не виждам реакция от страна на модераторите, относно споменатите лица ( без да ги познавам и да имам, каквото и да е лично отношение към тях).
bdz

Мнениеот uphero » Нед Юли 05, 2015 6:27 pm

BDZ 07 написа:Нещо не виждам редактирани мнения на uphero заради използвани псувни.

Не виждам и тема за него спрямо държанието му този следобед. Аршинът ми се чини двоен тука...

Каквото повикало такова се обадило...
uphero

Мнениеот NikolaiRG » Нед Юли 05, 2015 6:39 pm

bdz написа:Не познавам въпросното лице, но 07 и uphero прекалиха с нецензурните думи, които от вчера не са нито изтрити, нито цензурирани.Имайте в предвид, че форума се посещава и от малки и непълнолетни лица и това не е нормално!?Не виждам реакция от страна на модераторите, относно споменатите лица ( без да ги познавам и да имам, каквото и да е лично отношение към тях).

Малките и непълнолетните лица сигурно вече си пращат един на друг линкове към форума и се чудят как може големи хора да пишат така и да не се притесняват дори. Да не казвам как им се хилят. Сещам се навремето как си мислех по този начин, докато един ден не отидох на мач. :D
Аватар
NikolaiRG

Мнениеот dobriii123 » Нед Юли 05, 2015 7:12 pm

Не се смея, ама се чудя как хора, които имат себе си за нещо повече, се държат по такъв глупав начин и даже не се усещат и продължават? А и да обиждаш и да не се погледнеш себе си е абсолютна простотия.
Един модератор не трябва да бъде пристрастен към никого по какъвто и да е повод и призовавам за 157637623 път да се вземат мерки. Щом към niroulf предприемате такива мерки, направо не ми се мисли какви трябва да са наказанията за другите двама...
А уж сте големи хора...
dobriii123

Мнениеот plastikat » Нед Юли 05, 2015 7:25 pm

niroulf написа:
uphero написа:Тука само педали бате, щом тоя боклук гошко гея го подкрепяте трийте моя профил.
И сменяйте домейна - напедалски форум и това е.
И всеки който много му знае устата е свободен да дойде да ми го каже в очите, а не във форуми и фейсбук.
Педали.

Айде, непедалче!
Омитай си партакешите и ходи някъде другаде да чешеш топките на хора с екзотични фамилии.

ivajlo_nikolov,
Какво точно изпита, като ми редактира мнението? - някакъв вид удоволствие?

Не се ебавай с ivajlo_nikolov и 07 ,не си им на годините !!! Доста простотия изчетох ,но стигнах до извода ,че си нещо като Джъстин Бийбър ,само пубертети ти се връзват на остроумните забележки и оплювания и те мислят за свой идол,без да се замислят ,че в живота си не си направил нищо ,освен да изпееш една детска песничка! Вземи се малко в ръце и спри да провокираш !!! За толкова години ,виждам за сефте 07 и ivajlo_nikolov да си изтърват нервите и очевАдно ,причината за това си Ти ! Дори русенското кукуриго ,не успя да изсипе толкова глупости ,за толкова кратко време .
Дай някакво конструктивно предложение ,вместо да се заяждаш ,Арменеца виновен , 07 виновен ,Джета виновен ,Ванчо виновен ,Маратонката виновен , а ти ???? Ти какво направи за умиращата ни железница ???
Жорко ,като не ти харесва форума - не го посещавай !!! Ако продължаваш със същите безсмислени и неаргументирани нападки - по-добре си ходи !!!
Аватар
plastikat

Мнениеот plastikat » Нед Юли 05, 2015 8:58 pm

uphero написа:
viktorbdz написа:Маратонката ПАК доказва, що за човек е! Няма ли правила в този форум??? В други форуми за ЕДНА обида, забележете - не за псувня дават БАН!

Вики, маратонакта ще викаш на ония с потника който по погрешка те е направил.

Ти и ти се насираш обаче ............. Малко по-кротко бе !!! Какво има да делите ,че се обиждате така ???
Аватар
plastikat

Мнениеот dobriii123 » Нед Юли 05, 2015 10:50 pm

А този форум има ли изобщо някакви правила, или изключваме само неудобните? Маратончо натрупа достатъчно черни точки, но за него няма нищо, така ли? Ако бяхме в друг форум половината от този по една или друга причина щяха да заминат за Банановата република
dobriii123

Мнениеот uphero » Нед Юли 05, 2015 11:29 pm

dobriii123 написа:А този форум има ли изобщо някакви правила, или изключваме само неудобните? Маратончо натрупа достатъчно черни точки, но за него няма нищо, така ли? Ако бяхме в друг форум половината от този по една или друга причина щяха да заминат за Банановата република

Ако би мирно седяло не би чудо видяло.
Маротончо обясних по-горе на кого ще викате.
uphero

Мнениеот Vancho_4647 » Нед Юли 05, 2015 11:38 pm

bdz написа:Не познавам въпросното лице, но 07 и uphero прекалиха с нецензурните думи, които от вчера не са нито изтрити, нито цензурирани.Имайте в предвид, че форума се посещава и от малки и непълнолетни лица и това не е нормално!?Не виждам реакция от страна на модераторите, относно споменатите лица ( без да ги познавам и да имам, каквото и да е лично отношение към тях).

Какво само се възмущаваш ? И ти си модератор, но не триеш нищо. Защо така ? :roll:
Vancho_4647

ПредишнаСледваща

Назад към Организационни въпроси по форума / Forum Administration