Потребител bdz46203 vs градивна дискусия

Тук могат да се обсъждат всякакви организационни въпроси по отношение на форума като например броят и видовете раздели, свързване или разделяне на мнения, поведението (само, ако е крайно наложително) на потребители, съвети и препоръки за оптимизация и други организационни въпроси.

Да се наложи ли БАН на потребител 46203 ?

Анкетата свършва на Пет Окт 21, 2016 8:50 pm

ДА
12
63%
НЕ
7
37%

Общо гласове : 19

Re: Потребител bdz46203 vs градивна дискусия

Мнениеот BDZ 07 » Пон Ное 14, 2016 9:17 pm

Това, което съм казал по-напред в темата, го изисквам от Администратора-анонимник. Желая доброволно да ми бъде наложен БАН. С мишкуване и в мишкуване не искам да се замесвам и участвам.
Аватар
BDZ 07

Мнениеот Otskov » Пон Ное 14, 2016 9:24 pm

Администраторът-анонимник не е ли вече време да се разкрие ?
Аватар
Otskov

Мнениеот railjet » Пон Ное 14, 2016 9:28 pm

Ама вие сериозно ли не знаете кой е администорът :mrgreen: ..
railjet

Мнениеот Administrator » Пон Ное 14, 2016 10:32 pm

BDZ 07 написа:Това, което съм казал по-напред в темата, го изисквам от Администратора-анонимник. Желая доброволно да ми бъде наложен БАН. С мишкуване и в мишкуване не искам да се замесвам и участвам.

Няма такова нещо като доброволен БАН. Който не желае - не пише и не влиза във форума. Ако някой си няма доверие и не може да се сдържи да не пише или да не отвори форума - нека не натоварва всички ни с липсата си на воля. А иначе Администратора е точно толкова анонимен, колкото и 90% от потребителите на форума, които не използват за потребителско име - трите си имена от личната карта. На когото и когато реши - всеки потребител (вкл. и Администратора) има правото да сподели личните си данни.
Administrator
Администратор

Мнениеот BDZ 07 » Вто Ное 15, 2016 9:15 pm

Ще последвам тогава съвета ти анонимнико и остроумнико и повече няма да се вясвам тук. Форумът е добър и интересен, но сам си разваляш всичко. Съвсем скоро ще си останеш само ти и само ти ще си пускаш и четеш новините за заплати и аванси в НКЖИ.

Ти не си никакъв администратор, а си най-обикновено канцеларско мишле. Не те познавам, но пък и не искам да те познавам. Казах вече своята позиция - в мишкуване и с мишкуване не искам да се замесвам. Това, че ти си свикнал така, си е твой проблем. Но твоят проблем вече става всеобщ, защото си седнал тука да ни го пробутваш. Е, на мен той няма да мине.

Ресто и... да не забравиш новината за аванса и работното облекло следващата седмица!
Аватар
BDZ 07

Мнениеот Otskov » Вто Ное 15, 2016 9:58 pm

Не е по темата ама липсата на навременна, ясна, отговорна и адекватна администрация в този форум е на път да го изпрати в историята, вземете мерки докато е време...
Аватар
Otskov

Мнениеот Administrator » Вто Ное 15, 2016 11:09 pm

BDZ 07 написа:Ще последвам тогава съвета ти анонимнико и остроумнико и повече няма да се вясвам тук. Форумът е добър и интересен, но сам си разваляш всичко. Съвсем скоро ще си останеш само ти и само ти ще си пускаш и четеш новините за заплати и аванси в НКЖИ.

Ти не си никакъв администратор, а си най-обикновено канцеларско мишле. Не те познавам, но пък и не искам да те познавам. Казах вече своята позиция - в мишкуване и с мишкуване не искам да се замесвам. Това, че ти си свикнал така, си е твой проблем. Но твоят проблем вече става всеобщ, защото си седнал тука да ни го пробутваш. Е, на мен той няма да мине.

Ресто и... да не забравиш новината за аванса и работното облекло следващата седмица!

Новината за аванса и работното облекло вълнува 10 000 души и по молба на редица хора, споделям информацията във форума за по-голямо удобство. Отново напомням, че никой не те задължава да четеш тази тема. А иначе, не разбирам от къде е тази агресия, защото ти е отказан доброволен БАН. Това е толкова нелепо като искане. Никой не влиза и не пиша тук насила, за да иска доброволен БАН.
Administrator
Администратор

Мнениеот nickytod » Сря Ное 16, 2016 8:37 pm

refil написа:
GuesttFan написа:А каква да е реакцията? Да го оставим да плюе и обижда други потребители само защото не са на неговото мнение?! Ти съгласен ли си на такова отношение?

А който не е на твоето мнение трябва да се наказва,така ли?

А трябва ли да каже колко много не си прав, че и майка ти не е права, и баща ти, и сестра ти, и всичките ти роднини не са прави, за да подчертае колко различно от твоето е неговото мнение? Само това ли е начина?
nickytod

Мнениеот asenovgrad4anin » Съб Ное 19, 2016 10:37 am

Според мен bdz46203 беше един от малкото хора, които даваха ясна информация за състоянието на железните пътища и поразиите на Милчо и компания. Според мен махането му от форума е грешка и трябва да се премахне бан-ът му!
asenovgrad4anin

Мнениеот nickytod » Съб Ное 19, 2016 11:09 am

Също и един от малкото хора с речник на каруцар в лошо настроение. В интерес на истината на него все Милчо му беше виновен - за всичко, дори и за лошото време :mrgreen:
nickytod

Мнениеот bdz_55-089 » Съб Ное 19, 2016 6:58 pm

Със закъснение разбирам, че имало подобна тема и съответна анкета към нея относно потребител bdz46....., иначе бих гласувал против налагането му на БАН. Проблемът идва от липсата на ясни, подробни и конкретни правила за допустимо и недопустимо поведение. Свидетел съм бил на арогантно държание и груб изказ от страна на въпросния потребител, но също така съм свидетел и на бавната и неадекватна реакция на администратора и модераторите в този и в други подобни случаи. В същото време, решението за налагането на БАН е взето удивително бързо, дори аз не съм разбрал. В този форум преди години имаше една антидемократична и дискриминационна политика спрямо различното и неудобното мнение. И зад нея стоят същите онези лица, които се изживяват като големи и истински демократи и които ви подканват наставнически и снизходително да се досещате сами кой бил администратора- нещо, което е без каквото и да било значение, защото далеч по- важно е как се справя този администратор със задълженията си. Що се отнася до възприетия начин за отстраняване на даден потребител чрез анкета, това е абсурдно, защото в нея малцина разсъждават трезво и обективно, докато мнозинство подхождат пристрастно и емоционално.
bdz_55-089

Предишна

Назад към Организационни въпроси по форума / Forum Administration