Сигнали към Модераторите и Администратора

Тук могат да се обсъждат всякакви организационни въпроси по отношение на форума като например броят и видовете раздели, свързване или разделяне на мнения, поведението (само, ако е крайно наложително) на потребители, съвети и препоръки за оптимизация и други организационни въпроси.

Re: Сигнали към Администратора и Глобалните модератори

Мнениеот lui6_figo_cfr » Пон Авг 11, 2014 9:05 pm

Ми то точно в "спама" по тази тема е мъничкия смисъл от нея, защото другото е чесане на езици и споделяне на незадоволими желания...
lui6_figo_cfr

Мнениеот railjet » Вто Авг 12, 2014 9:36 am

Бях против бана ти, но клонингът ти сам си натисна червеното бутонче.
railjet

Мнениеот assen5 » Вто Авг 12, 2014 11:14 am

И?
Аватар
assen5

Мнениеот 07 » Вто Авг 12, 2014 11:16 am

railjet написа:Бях против бана ти, но клонингът ти сам си натисна червеното бутонче.

ЛуШко и клонинг ли има? :lol:
07

Мнениеот railjet » Вто Авг 12, 2014 4:21 pm

Пешо Попарата.
railjet

Мнениеот 07 » Вто Авг 12, 2014 4:33 pm

railjet написа:Пешо Попарата.

Като си прави нов профил - трие му се стария и толкова. Или се добавя в поста предишния му ник (мисля че можеше да бъде автоматично)
07

Мнениеот Administrator » Сря Авг 13, 2014 9:11 am

Това беше уточнено - при доказване на втори профил, тайно при това - мерките са БАН на всички профили или последния с последно предупреждение да не се повтаря. Иначе ще настане едно клониране...
Administrator
Администратор

Мнениеот Administrator » Сря Авг 13, 2014 9:19 am

След получен сигнал за регистрацията на потребител с повече от едно потребителско име беше извършена проверка на данните на двата потребителя и към момента няма преки данни за клониране. Въпросния потребител (Peter Popara) ще бъде следен допълнително за евентуален прикрит клонинг.
Administrator
Администратор

Мнениеот bdz43r » Нед Окт 05, 2014 7:26 pm

Чуканчо изпуши съвсем. Не е ли крайно време да бъдем освободени от присъствието му, преди още хора да освободят форума от своето?
bdz43r

Мнениеот lui6_figo_cfr » Нед Окт 05, 2014 7:38 pm

Не е крайно време! Крайно време е някои хора да спрат с постоянните лични нападки и обиди и с гнусните си манипулации на истината и фактите, дори преди да са станали известни! И ако осободите мен, ще трябва насилствено да направите това и за поне още 5 човека от форума, вкл. някои от модераторите!
lui6_figo_cfr

Мнениеот NeroN » Нед Окт 05, 2014 10:22 pm

bdz43r написа:преди още хора да освободят форума от своето?

Как няма. В момента имам непрочетени мнения само в тема "политика" където 99% пише луиш. Политически глупости нямащи общо с жп-то. Е*ем ти и форумя :mrgreen:
NeroN

Мнениеот lui6_figo_cfr » Нед Окт 05, 2014 10:44 pm

Е нали темата е политика бе, ти за какво искаш да пиша в темата за политика? Ако там пишех за жп транспорт, тогава би било спам и имаш основание да се сърдиш, но не и сега. А това кой колко да пише в дадена тема, не може да се регламентира. Някои хора нямат какво да кажат, а други имат да кажат много неща на много хора.
lui6_figo_cfr

Мнениеот lui6_figo_cfr » Пон Окт 13, 2014 10:18 pm

Моля да бъда отстранен от форума! Не желая да участвам повече тук, защото анонимността ми е разкрита и това представлява риск за мен.
lui6_figo_cfr

Мнениеот rexkos1991 » Пон Окт 13, 2014 10:24 pm

Лъчезар Георгиев, роден на 9.12.1995 г.
rexkos1991

Мнениеот lui6_figo_cfr » Пон Окт 13, 2014 10:26 pm

Нямаш право да изнасяш личните ми данни, без мое съгласие!
lui6_figo_cfr

Мнениеот 07 » Пон Окт 13, 2014 10:50 pm

lui6_figo_cfr написа:Нямаш право да изнасяш личните ми данни, без мое съгласие!

А това ти ли си бил....
07

Мнениеот dobo » Пон Окт 13, 2014 10:51 pm

Само дето това ти го потвърждаваш ;) Той само дава някакви данни, истинни или не, а ти със собственият си пост потвърждаваш истинността на неговия пост, т.е сам си го набутваш.В случай, че бе премълчал поста на @rexkos1991 щеше да бъде поредния пост във форума и нищо повече :P
dobo

Мнениеот lui6_figo_cfr » Пон Окт 13, 2014 10:54 pm

Аз не се крия на колко съм и така нататък, ама не мисля, че форумът е посветен на личността на някой потребител, а по-скоро е за жп транспорт, макар че има тема и за политика.
lui6_figo_cfr

Мнениеот NikolaiRG » Вто Окт 14, 2014 5:58 am

Напротив, криеш се. Разкри и моята самоличност пред всички. Уронваш престижа ми в публичен форум и ме заплашваш с физическа саморазправа пред цял свят. Какво можеш да очакваш? Нито съм на годините ти, нито на акъла ти. А това, че твърдиш, че си над моето ниво, е долна обида, за съд направо. Моли се да ми мине тези дни, иначе твоите мама и тате ще изплащат дългове, да не говорим за нещо по-сериозно.

Не съм искал от теб да се махаш, а да престанеш да развяваш насам-натам глупави мнения и да ги повтаряш по сто пъти, като смяташ, че по този начин ще убедиш всички в тезите си (имам предвид политиката). Един от модераторите може да потвърди какво съм казал, че пишеш хубави неща като идеи, въпреки че са само идеи (тук не говоря за политиката, а за транспорта, надявам се разбираш това).
Аватар
NikolaiRG

Мнениеот lui6_figo_cfr » Вто Окт 14, 2014 8:52 am

Aз отново ще използвам случая, за да поднеса най-искрени извинения за думите и поведението си към потребител NikolaiRG. Съжалявам, ако съм го обидил или засегнал по някакъв начин. Не съм го мислел наистина. Било е нещо за момента, в резултат на разпалени политически страсти. В лично качество аз не познавам този потребител и нямам основанието за никаква неприязън спрямо него. Съжалявам и ако съм причинил на потребителя, каквото и да било неудобство в личен план. Моля постовете ми, в които се съдържат неприятни за него неща, независимо как са определени те, да бъдат изтрити от модераторите. Отново ще помоля и участието ми във форума да бъде преустановено завинаги, а акаунтът ми изтрит.
lui6_figo_cfr

ПредишнаСледваща

Назад към Организационни въпроси по форума / Forum Administration