Сигнали към Модераторите и Администратора

Тук могат да се обсъждат всякакви организационни въпроси по отношение на форума като например броят и видовете раздели, свързване или разделяне на мнения, поведението (само, ако е крайно наложително) на потребители, съвети и препоръки за оптимизация и други организационни въпроси.

Re: Сигнали към Администратора и Глобалните модератори

Мнениеот rexkos1991 » Сря Май 14, 2014 7:58 pm

NikolaiRG написа:Оставете човека на мира да си ръси глупостите. Може някой ден да се образова и после ще го е срам от писаното.

Луиш и образованост??? Това са две абсолютно несъвместими понятия. :shock: :lol:
rexkos1991

Мнениеот Administrator » Сря Май 14, 2014 11:07 pm

Само да вметна, че няма проблем с БАН-овете. Ако решите - всеки ден мога да ги слагам и автоматично да се трият дори мненията на потребителя. По-лесно е да се слагат БАН-ове, отколкото да се правят нови регистрации. Но мисля, че сме зрели хора и няма да се наложи да играем такива детски игрички.
Administrator
Администратор

Мнениеот 07 » Чет Май 15, 2014 3:30 pm

Бан по IP или МАС не можеш ли да слагаш ? Както и да е - на мен Луиш - Кукуриго не ми пречи, само трябва да местите словестните престрелки в друга тема, че да не се цапат нормалните теми. Или въобще политиката да се премахне от форума... форума е за железници и железопътен транспорт - политиката има място до толкова до колкото пряко засяга тематиката на форума .
07

Мнениеот lui6_figo_cfr » Чет Май 15, 2014 4:19 pm

На мен ми стига тая награда, че мненията ми вече са прочетени от тези, към които бяха насочени, така че дали ще ги триете, премествате, подчертавате или слагате в рамка на стените в кабинетите си- ваша си работа. :lol: Ето- аз съм достатъчно демократичен, за да ви предоставя правото на избор. :mrgreen:
Все пак не е лошо някои хора да си мерят редовно и кръвното, така както редовни си записват часовете на моите влизания и поствания във форума :!:
lui6_figo_cfr

Мнениеот 07 » Чет Май 15, 2014 4:49 pm

07 написа: десерта (още не е сервиран) са заплахи за съд, или саморазправа (когато подходящите политически сили вземат властта).....

Десерта е сервиран :mrgreen: :lol: :mrgreen:

lui6_figo_cfr написа: 07 и сие - не се тревожете, ще има работа и за вас, докато пребивавате на едно място :mrgreen:

Изображение :lol: :lol: :lol:
07

Мнениеот SaiLeR » Чет Май 15, 2014 5:44 pm

07 написа:Бан по МАС

Ти още малко ще поискаш Делчев да му прати хора да го набият у тях. Много ми е забавно да чета когато хора дават предложения за които си нямат на идея какво точно представляват.

И въобще не си мисли че защитавам Шизо, на него не му трябва бан, а да му спрат интернета като цяло.
SaiLeR

Мнениеот lui6_figo_cfr » Чет Май 15, 2014 5:55 pm

Да, моряко, прав си :lol: Обаче това много ми намирисва на цензура и тоталитаризъм, обаче явно е дошло време да изневерите на "десните" си демократични ценности и да покажете истинската си фашистка същност.
Едно поздравче за SailOr (с подчертаване на о-то в ника му, изобщо, ама изобщо, не искам да кажа, че той е една кръгла нула :lol: )
https://www.youtube.com/watch?v=iyip1DnA7qI
07 и той може да се чувства поздравен, все пак е бургазлия. Байо, сипи си една ракийка, може и малко бобец, но задължително гледай да има малко мезенце и разпусни. Много ти е дошло да ме четеш, време е за релакс. :!:
lui6_figo_cfr

Мнениеот ivajlo_nikolov » Чет Май 15, 2014 9:13 pm

lui6_figo_cfr написа:Да, моряко, прав си :lol: Обаче това много ми намирисва на цензура и тоталитаризъм, обаче явно е дошло време да изневерите на "десните" си демократични ценности и да покажете истинската си фашистка същност.
Едно поздравче за SailOr (с подчертаване на о-то в ника му, изобщо, ама изобщо, не искам да кажа, че той е една кръгла нула :lol: )
https://www.youtube.com/watch?v=iyip1DnA7qI
07 и той може да се чувства поздравен, все пак е бургазлия. Байо, сипи си една ракийка, може и малко бобец, но задължително гледай да има малко мезенце и разпусни. Много ти е дошло да ме четеш, време е за релакс. :!:

Не оспамвай и тази тема! И ако имаше цензура, щеше отдавна да си баннат, или поне доста и то не само твои мнения щяха да са изтрити веднага. А местенето можеш да го приемеш като помощ от модераторите към трудещите се :D . А сега сериозно - всички политиканствания, да не говорим за лични нападки, ще се ТРИЯТ.
Аватар
ivajlo_nikolov
Глобален модератор

Мнениеот bdz43r » Съб Май 24, 2014 10:43 am

Какво точно трябва да направи хахото, за да стане ясно, че няма работа тук?!
lui6_figo_cfr написа:Право да ти кажа, ти ми мязаш най-много на гей от всички, а и гледам, че първи направи подобна асоциация, щом чу за камшици :mrgreen:
lui6_figo_cfr написа:Ти ще играеш жената, а останалите - мъжете. :lol:
bdz43r

Мнениеот lui6_figo_cfr » Съб Май 24, 2014 2:53 pm

А защо не сложиш и реплики на другите участници, които изобилстват от лични обиди, нападки, ирония, сарказъм, намеци и какви ли не глупости по мой адрес? Когато на теб, драги Тодоре, ти стане ясно, че не бива да има двойнствен стандарт в този и в никой друг форум и когато правилата се спазват от всички, без изключение за хора като 07, plastikat и дори някои модератори като rexkos, тогава и аз ще съм безупречен в спазването им! Между другото, има ли място сред модераторите човек като rexkos, който вместо да служи за пример на останалите потребители, сипе непредизвикани лични обиди и заплахи към мен и си позволява да изнася лична информация за мен в публичното пространство на форума, без мое знание и съгласие?!
lui6_figo_cfr

Мнениеот bdz43r » Съб Май 24, 2014 3:01 pm

Двойнствен стандарт има и ще има тук и на всяко друго място.
Свиквай със системата, защото тя с теб няма да свикне. Светът е кофти място.
bdz43r

Мнениеот lui6_figo_cfr » Съб Май 24, 2014 3:06 pm

Е, не бива да има или поне трябва да се стремим да няма. Аз съм свикнал със системата, по -точно с условията и обстановката във форума, макар да не ги одобрявам, но явно някои хора не могат да свикнат с мен, щом се оплакват постоянно.
lui6_figo_cfr

Мнениеот assen5 » Съб Май 24, 2014 7:01 pm

Тъй като няма никакво развитие по въпроса, нито някаква позиция на модератори и администратор, предлагам да се направи анкета. Моля да се направи тема с анкета ЗА и Против луиш да му се спрат правата във форума.
Аватар
assen5

Мнениеот plastikat » Нед Май 25, 2014 1:34 pm

Давай ЛуЙ радвай се още няколко часа ,че довечера след 19 часа ще си като препикано мушкато :D :D :D
Аватар
plastikat

Мнениеот assen5 » Вто Май 27, 2014 3:15 pm

Кога ще се отговори адекватно на питането и предложението ми ? Как мога се свържа и да получа отговори на въпросите си от Администратора или Модераторите, ако не във тази тема къде?
Аватар
assen5

Мнениеот Administrator » Вто Май 27, 2014 4:32 pm

Няма да се отваря тема за Луиш. Имаше такава, резултата беше ясен. Ако модераторите решат - ще се приложи отново същото наказание - БАН или някакво друго.
Administrator
Администратор

Мнениеот assen5 » Вто Май 27, 2014 4:45 pm

Да припомня:
assen5 написа:Тъй като няма никакво развитие по въпроса, нито някаква позиция на модератори и администратор, предлагам да се направи анкета. Моля да се направи тема с анкета ЗА и Против луиш да му се спрат правата във форума.

Това беше моето питане.

Като гледам модераторите колко са бързи с това решение, направо писмо от умрял да чакаме. Хайде дръжте се мъжки и вземете решение. Каже да или не, "не" също е отговор.
Аватар
assen5

Мнениеот railjet » Вто Май 27, 2014 5:12 pm

Какво да кажем? Да го превърнем в баннат мъченик на тъмните десни сили?
Мързи те да го оборваш словом.
railjet

Мнениеот assen5 » Вто Май 27, 2014 5:50 pm

Какво да му оборвам обидите? Какво да го оборвам на политически теми, при положение че форума е за железници? Тук съм заради интереса си към тях, не да му чета глупостите. Такива подобни мога, ако искам да чета навсякъде другаде. Тук искам да чета за железопътен транспорт и нищо повече.
Аватар
assen5

Мнениеот rexkos1991 » Вто Май 27, 2014 5:51 pm

assen5 написа:Като гледам модераторите колко са бързи с това решение, направо писмо от умрял да чакаме. Хайде дръжте се мъжки и вземете решение. Каже да или не, "не" също е отговор.

Аз, като един от модераторите, ще го кажа за 10000000000000-ен път.

ЛУИШ, ВЪН ОТ ФОРУМА НА МИГА!
rexkos1991

ПредишнаСледваща

Назад към Организационни въпроси по форума / Forum Administration