Сигнали към Модераторите и Администратора

Тук могат да се обсъждат всякакви организационни въпроси по отношение на форума като например броят и видовете раздели, свързване или разделяне на мнения, поведението (само, ако е крайно наложително) на потребители, съвети и препоръки за оптимизация и други организационни въпроси.

Re: Сигнали към Администратора и Глобалните модератори

Мнениеот 07 » Нед Юли 05, 2015 12:44 am

niroulf написа:
07 написа:Като имам предвид че си на "етаж на социално-икономическата стълбица" която предпочита да пътува в задушлива смрад, на студено зимата и да се пържи в собствен сос лятото, изминавайки 450 км за 8-9 часа, защото ги е страх да се качат на кола или самолет - просто ми е ясно че консултираш оная работа в кой крачол да си почива.

Не ти отива на цифровия имидж във форума - пише, че имаш близо 3000 мнения, значи си от писателите. Би трябвало като един писател добре да работиш с текстове и ако го можеше щеше да разбереш, че за самолети дума не съм отварял. Ако искаш да отворя и да ме почувстваш по-близък ще ти споделя - да, летя редовно, и съм на мнение, че авиотранспорта е най-сигурния транспорт в света. По-сигурен и от любимите ми влакове. Тук не споря, но пък и до Благоевград, Пловдив, Плевен и Русе няма самолети, така че... давам с влака :)

Ма недумай бе, хвалипръцко :)
07

Мнениеот 07 » Нед Юли 05, 2015 12:52 am

niroulf написа:
07 написа: Ма недумай бе, хвалипръцко :)

Присмял се хърбел на щърбел - понеже ти два дена хич не се похвали с новата си каруца.

Да съм казал марка, модел, цена - че да се хваля :) Ама ти като лъжеш, поне малко от малко го прави с мярка - тея дето "редовно" (поне веднъж месечно) летят със самолет - не си губят времето с БДЖ. Най малкото на "етажа на социлано икономическата стълбица" на който се намират - времето е ценно, отделно че не биха си цапали подобаващите на "етажа на социлано икономическата стълбица" дрехи по седалките на БДЖ... хайде със здраве, прави се на интересен някъде другаде.
07

Мнениеот 07 » Нед Юли 05, 2015 1:07 am

Няма страшно, тея със винкелите пътуват с кола, според твоята статистика си в безопасност :)
07

Мнениеот bdz » Нед Авг 09, 2015 4:10 pm

Искам профила ми да бъде баннат или да бъде изтрит.Благодаря
bdz

Мнениеот Vancho_4647 » Нед Авг 09, 2015 6:13 pm

Недей се надява :))) Администратора не влиза изобщо. Просто престани да постваш.
Vancho_4647

Мнениеот bdz46203 » Нед Авг 09, 2015 8:53 pm

bdz написа:Искам профила ми да бъде баннат или да бъде изтрит.Благодаря

Сърдиш се за глупости.
bdz46203

Мнениеот plastikat » Нед Авг 09, 2015 11:12 pm

bdz написа:Искам профила ми да бъде баннат или да бъде изтрит.Благодаря

Искам да пръцна , може ли ???
Аватар
plastikat

Мнениеот uphero » Нед Авг 09, 2015 11:33 pm

Тук профили не се трият.
uphero

Мнениеот Otskov » Чет Сеп 17, 2015 6:54 pm

Вчера някой ми е изпратил лично съобщение, но поради някаква причина не виждам нито съобщението, нито подателят (за да го помоля да го изпрати отново), само индикаторът на профила показва ново съобщение, защо ?
ПС: имам достатъчно място във входящата кутия.
Аватар
Otskov

Мнениеот bdz_55-089 » Пон Окт 12, 2015 9:31 pm

Писах един дълъг и много интересен пост, пълен с линкове към качени изображения в сайта prikachi.com, който щях да поместа в галерията си и който е посветен на 25-та линия. За съжаление, когато го приключих и натиснах бутона "Изпрати", системата ме върна към полето за регистрация и целият ми пост се изгуби напълно и безвъзвратно. Не се случва за пръв път и е отвратително. По принцип пиша такива постове първо на Word, точно, защото не мога да имам доверие на системата на форума, но този път не го направих и сега съм много бесен. Едва ли мога да повторя всичко отново. Този технически проблем трябва да се разреши.
bdz_55-089

Мнениеот Administrator » Пет Окт 16, 2015 8:27 am

Дали не е от компютъра това нещо ? Не си спомнял да съм задавал време за някакви по-кратки сесии...
Administrator
Администратор

Мнениеот Saruman » Пет Окт 16, 2015 9:03 am

И на мен се е случвало, но рядко.
Аватар
Saruman

Мнениеот NikolaiRG » Пон Дек 07, 2015 12:24 pm

Вече започвам и аз да искам бан за някои потребители, колкото и да не ми е в стила:

http://www.bgrail.eu/forum/viewtopic.php?f=2&t=1104&start=60#p42578
Аватар
NikolaiRG

Мнениеот Vancho_4647 » Пон Дек 07, 2015 9:14 pm

Преди няколко месеца още направих анкета, за да чуя вашето мнение по въпроса. За мен потребител niroulf няма място във форума с непрестанните си простотии, но тогава ме обвинихте, че съм нарушавал свободата във форума. Да не говорим ако започне да му се трият постове за какви звучни тиради тип селяндур на 10 ракии става въпрос...
Vancho_4647

Мнениеот bdz46203 » Вто Дек 08, 2015 1:41 pm

Vancho_4647 написа:Преди няколко месеца още направих анкета, за да чуя вашето мнение по въпроса. За мен потребител niroulf няма място във форума с непрестанните си простотии, но тогава ме обвинихте, че съм нарушавал свободата във форума. Да не говорим ако започне да му се трият постове за какви звучни тиради тип селяндур на 10 ракии става въпрос...

А тук защо триеш мои постове, които са по темата, както и на много други места. Така сме много силни да трием. Ама за диалог очи в очи не ни стиска май.!
bdz46203

Мнениеот Vancho_4647 » Вто Дек 08, 2015 9:04 pm

Някои хора наистина водят скотски и нещастен живот. Тъжна картинка.

п.п. Изтривам деструктивни мнения съдържащи поредната доза помия изписана още милион пъти. Какво променяш с това ? Освен че ти олеква може би. Много ви се иска да си пишете простащините на воля. Заради вашите простотии сума ти народ напусна тоя форум и сме се запътили към съдбата на интрижника. Как не ви писна да ги плетете тези интриги и вечно да ревете от всевъзможни заговори. Разбирам, че хората в системата сте отчасти отчаяни и обезверени обаче бъркате ако смятате, че всички сме длъжни да четем пошлите ви страсти. Все повече хора от форума започват да се изказват против сеещата се простотия от някои user-и, които лягат и стават с мисълта за Варужан и как всички тук сме 'негови ''подлоги'', които едва ли не са на хранилка при него, при все че повечето оттук дори не го познаваме лично :lol:
Vancho_4647

Мнениеот bdz46203 » Вто Дек 08, 2015 9:11 pm

Vancho_4647 написа:Някои хора наистина водят скотски и нещастен живот. Тъжна картинка.

Сега ще обиждаш ли? Искрено се надявам, че не визираш мен. Най-малкото, не си прав......
bdz46203

Мнениеот Vancho_4647 » Вто Дек 08, 2015 9:17 pm

Първо погледни всичките обиди, които сипеш нон стоп към членове на форума или лица от висшите етажи в железницата. Всички знаем, че много неща не са наред, но има по-интелигентен начин да изкажем несъгласието си с тази или онази политика в сферата. Както и когато не сме съгласни с определена теза/мнение можем по друг начин да опонираме, а не ти си идиот, оня крадец, тоя лиже не знам си какво на третия ... Престанете ! Ходете по кръчмите с фрустрирани съмишленици и си разисквайте по махленски.
Vancho_4647

Мнениеот bdz46203 » Вто Дек 08, 2015 9:25 pm

То с тези нещастници от ръководствата на БДЖ И НКЖИ не може да се комуникира нормално. Обидите е най-малкото което заслужават. Знаеш ли колко писма съм им писал? Глас в пустиня. Ми сега за спирането на Чайка-та, пак никакъв отговор. Аз те питам ти какво направи по въпроса. Обяви ли се против спирането на влака? Писа ли им? Съмнявам се...
bdz46203

Мнениеот Vancho_4647 » Вто Дек 08, 2015 10:34 pm

Чайката не вярвам да остане в таква подготвяното разписание. В смисъл, че по-скоро ще спрат да речем 3622 и 3623, но Чайката ще си е всекидневно. Разбира се въпроса не е да се спре някой от влаковете за Бургас, но знам ли ... Недоумявам това решение. Обикновено се спират влакове по договора с държавата, а този е т. нар. "търговски" и колкото и да има дни като например събота, в които да не е особено пълен има къде-къде по-празни влакове. Доколкото знам в момента има подписки в Карнобат, Сливен и Бургас.
Vancho_4647

ПредишнаСледваща

Назад към Организационни въпроси по форума / Forum Administration