Сигнали към Модераторите и Администратора

Тук могат да се обсъждат всякакви организационни въпроси по отношение на форума като например броят и видовете раздели, свързване или разделяне на мнения, поведението (само, ако е крайно наложително) на потребители, съвети и препоръки за оптимизация и други организационни въпроси.

Re: Сигнали към Администратора и Глобалните модератори

Мнениеот bdz_55-089 » Вто Дек 08, 2015 10:47 pm

И в Русе може да започне подписка за връщане на БВ Русе- Бургас- Русе. И какви са тези дивотии с категориите на влаковете, търговски били , не знам си какви километри трябвало да има, това го нямаше преди. Но е факт, че влакът Русе- Бургас беше много удобен и с хубави вагони. Сега е невъзможно да се пътува нормално между Русе и Варна, а за Русе- Бургас да не говорим.
bdz_55-089

Мнениеот Vancho_4647 » Вто Дек 08, 2015 10:58 pm

Търговски влакове са всички RБВ, а едно от недоразуменията в договора с Държавата е, че не е важно каква работа се извършва и колко влака са необходими, а се търси определен брой влаккилометри без да се отчитат потребностите на населението.
Vancho_4647

Мнениеот bdz_55-089 » Вто Дек 08, 2015 11:04 pm

Какъв беше смисълът от ремонтите между Русе и Самуил, след като времепътуването е все същото, а графика е напълно объркан и много неудобен. Автобусите Русе- Варна са пълни по шевовете, а влакът се опразни окончателно. Кой ненормалник е измислил Варна- Русе да тръгва в толкова ранен час- 15:30- та тогава морето е най-топло и най-прекрасно лете, кой ще тръгне за гарата в 3 следобед, при положение, че до Русе може да се стигне за по-малко от 2 часа с друг вид превози. Русе- Варна пък изместен съвсем рано, посред нощ?! Защо, след като тези два града са достатъчно близко, за да не се налага толкова ранно тръгване? Някой поставя ли си тези въпроси в отделите по ГДВ и ел. сайт на БДЖ, където трябва да има масови уволнения. А ако те не се случат, такова трябва да последва за директора на БДЖ, който се оказа пълен некадърник и от него по-голям некадърник е само министърът на транспорта, а щях да забравя- и Милчо, разбира се. Но при него не само уволнение, а и строг съд с последваща ефективна присъда!
bdz_55-089

Мнениеот 07 » Сря Дек 09, 2015 8:47 am

Vancho_4647 написа:Търговски влакове са всички RБВ, а едно от недоразуменията в договора с Държавата е, че не е важно каква работа се извършва и колко влака са необходими, а се търси определен брой влаккилометри без да се отчитат потребностите на населението.

Не е по темата, но по догвора с държавата трябва да са само ПВ и КПВ, в достатъчно количество и с разписание което позволява да правят връзки с БВ и БВЗР, които от своя страна да не спират на всяка керемидка (като в Балкана или в Дефилето)
07

Re: Сигнали към Модераторите и Администратора

Мнениеот bdz46203 » Нед Яну 10, 2016 4:57 pm

Искам да помоля Администратора да обърне внимание на потребител 1435 ! Този недоказан машинист, започна да обижда и се заяжда с мен и други потребители, в почти всяка тема в която пише в този форум. Тази негова злоба минава всякакви граници. Въпросният с нищо не спомага за развиването на форума, за споделянето и обсъждането на полезна информация. Коментарите му целят, развалянето на атмосферата във форума и пораждането на конфликти.
Самото му отношение към мен, като към колега, говори много. СРАМ! СРАМ! СРАМ! , че такива хора работят в системата!
Реторично питам, всички ли в Пловдив сте такива.
bdz46203

Мнениеот 1435 » Нед Яну 10, 2016 9:15 pm

Какво съм казал за теб освен,че разкрихме,че си от ромски (цигански) произход? И продължаваш да го доказваш държиш се като типичен циганин когато ти плюеш и раздаваш квалификации няма проблем,но когато ти кажат на теб истината в очите ревеш като Монтански циганин за пасарелка :D
Отивай да хвърляш камъни по влаковете и стига си ревал това тук не е социална служба.
1435

Мнениеот NeroN » Нед Яну 10, 2016 9:34 pm

bdz46203 написа:Искам да помоля Администратора да обърне внимание на потребител 1435 ! Този недоказан машинист, започна да обижда и се заяжда с мен и други потребители, в почти всяка тема в която пише в този форум. Тази негова злоба минава всякакви граници. Въпросният с нищо не спомага за развиването на форума, за споделянето и обсъждането на полезна информация. Коментарите му целят, развалянето на атмосферата във форума и пораждането на конфликти.
Самото му отношение към мен, като към колега, говори много. СРАМ! СРАМ! СРАМ! , че такива хора работят в системата!
Реторично питам, всички ли в Пловдив сте такива.

Значи ти като плюеш по дежурни, диспечери, Милчо, НКЖИ и "майнишките" машинисти няма проблем, а като те настъпят леко се оплакваш като някоя госпожица. Не става така. Помисли ти какво пишеш тук, давай го по-спокойно и така. Не си честен.
NeroN

Мнениеот bdz46203 » Нед Яну 10, 2016 9:39 pm

NeroN написа:
Значи ти като плюеш по дежурни, диспечери, Милчо, НКЖИ и "майнишките" машинисти няма проблем, а като те настъпят леко се оплакваш като някоя госпожица. Не става така. Помисли ти какво пишеш тук, давай го по-спокойно и така. Не си честен.

Аз съм помислил върху това, попрекалих в определени моменти с обидите, но поне казвам истината. Докато 1435 лъже безогледно, само и само да обижда.
bdz46203

Мнениеот bdz46203 » Нед Яну 10, 2016 9:44 pm

1435 написа:Какво съм казал за теб освен,че разкрихме,че си от ромски (цигански) произход? И продължаваш да го доказваш държиш се като типичен циганин когато ти плюеш и раздаваш квалификации няма проблем,но когато ти кажат на теб истината в очите ревеш като Монтански циганин за пасарелка :D
Отивай да хвърляш камъни по влаковете и стига си ревал това тук не е социална служба.

Какво си разкрил ????? Изобщо не съм циганин, не знам що за мозък трябва да си помисли това! Само се нахвърляш злобно и аз не знам защо. Наистина много е неприятно да имам такива колеги, готови, да обиждат и да ти направят мръсно.
Искам АДМИНИСТРАТОРА да вземе мерки, защото ти наистина изнервяш обстановката във форума.
bdz46203

Мнениеот 07 » Пон Яну 11, 2016 10:26 am

Пичове, форума не е линийка, че да си ги мерите. А админа не е господ че да ви даде някой сантиметър отгоре... Като не ви харесва какво пишете един за друг - не четете, има си бутонче за целта. А съфорумците не са прости люде - могат да отсяват истината от заяжданията на тема раса и полова ориентация.
07

Мнениеот bdz46203 » Пон Яну 11, 2016 10:25 pm

Нищо не си меря. Очаквах малко повече уважение от човек, който уж е колега. Но от някакви предрасъдъци ли или избиване на комплекси, той ми се нахвърля с лъжи и обиди.
Навсякъде в жп средите се говори, че машинистите от пловдивското депо, си правят мръсно един на друг, като се сменят бригадите на влак. Правят си повреди по локомотива, за да се осе*рат тези след тях. Това не можех да гп повярвам и мислих, че са някакви измислици. Но сега като виждам отношението на колегата, започват да ми стават ясни нещата.
bdz46203

Мнениеот Варужан Апелян » Пон Фев 22, 2016 12:52 pm

Моля администраторите да поставят анкета "Ще бъде ли осъден машинистът Тиляшки като виновник за инцидента на Калояновец?" Отговори Да, Не, Не мога да преценя.
Варужан Апелян

Мнениеот Otskov » Пон Фев 22, 2016 2:51 pm

Какъв е смисълът да гадаем ?
Аватар
Otskov

Мнениеот NeroN » Нед Дек 11, 2016 5:19 pm

Някой да пусне анкета за БАН (ПОРЕДЕН!) на един потребител. Знаете кой!
NeroN

Мнениеот Administrator » Пет Дек 16, 2016 12:29 pm

За кой потребител става въпрос ? Ако пускате анекта - нека не бъде със срок 3 дни, а поне 15, за да може да е по-обективна.
Administrator
Администратор

Мнениеот plastikat » Пет Дек 16, 2016 9:29 pm

bdz_55-089 ! Или lui6 или Лъчезар Георгиев от Русе ...... Сега разбра ли за кой потребител става въпрос ?????
Аватар
plastikat

Предишна

Назад към Организационни въпроси по форума / Forum Administration