Сигнали към Модераторите и Администратора

Тук могат да се обсъждат всякакви организационни въпроси по отношение на форума като например броят и видовете раздели, свързване или разделяне на мнения, поведението (само, ако е крайно наложително) на потребители, съвети и препоръки за оптимизация и други организационни въпроси.

Re: Сигнали към Администратора и Глобалните модератори

Мнениеот assen5 » Вто Май 27, 2014 6:18 pm

Е това вече го знаем всички. Айде другите къде са?
Аватар
assen5

Мнениеот rexkos1991 » Вто Май 27, 2014 6:31 pm

Другите ще ми кажат: "Сашо, защо толкова се палиш, забавлявай се с него." /с Луиш/.
rexkos1991

Мнениеот lui6_figo_cfr » Вто Май 27, 2014 7:45 pm

assen5 написа:Кога ще се отговори адекватно на питането и предложението ми ? Как мога се свържа и да получа отговори на въпросите си от Администратора или Модераторите, ако не във тази тема къде?

Абе ти какъв зор имаш? Какъв ти е проблема с мен? Аз специално теб винаги съм те уважавал, дори само заради прекрасната снимка на профила ти, която е от една много специална и натоварена с много сантимент линия- за съжаление вече не съществува. Точно от теб не съм го очаквал да станеш клакьор на 4-мата мускетари.
lui6_figo_cfr

Мнениеот lui6_figo_cfr » Вто Май 27, 2014 7:47 pm

rexkos1991 написа:
assen5 написа:Като гледам модераторите колко са бързи с това решение, направо писмо от умрял да чакаме. Хайде дръжте се мъжки и вземете решение. Каже да или не, "не" също е отговор.

Аз, като един от модераторите, ще го кажа за 10000000000000-ен път.

ЛУИШ, ВЪН ОТ ФОРУМА НА МИГА!

Аз пък настоявам за отнемане на модераторските ти права, защото ти доказа многократно, че не заслужаваш да си такъв! В последните 2 седмица пиша почти на 100 % в една тема- за политика, така че ако някой продължава да се дразни от мен, то е повече от очевидно, че става въпрос за политическа неприязън и противопоставяне.
lui6_figo_cfr

Мнениеот lui6_figo_cfr » Вто Май 27, 2014 7:55 pm

assen5 написа:Какво да му оборвам обидите? Какво да го оборвам на политически теми, при положение че форума е за железници? Тук съм заради интереса си към тях, не да му чета глупостите. Такива подобни мога, ако искам да чета навсякъде другаде. Тук искам да чета за железопътен транспорт и нищо повече.

Тук има само една тема за политика и аз пиша предимно в нея. Ако не ти изнася или не ти харесва тази тема, що щеш в раздел "Други" да я четеш? Никой не те кара насила! Освен това, не аз съм сложил тази тема във форума, но след като все пак я има, смятам, че имам правото да пиша за политика в темата за политика.
Що се отнася до оборването, това не го може всеки и не е въпрос само на мързел, а и на тактика, умения и аргументация. Малцина ги притежават и ти не си сред тях, колкото и да те уважавам по причина на качествените снимки, които правиш.
lui6_figo_cfr

Мнениеот rexkos1991 » Вто Май 27, 2014 8:04 pm

Това е форум за железници, не за политика! Отивай в някой форум за политика и там си изливай душата, моля те!
rexkos1991

Мнениеот lui6_figo_cfr » Вто Май 27, 2014 8:45 pm

Тогава защо има тема "Политика", макар и в раздел "Други", където пиша не само аз, а и много други хора? Не съм я направил аз тази тема. Но ми се струва, че не те дразни толкова това, че пиша в дадена тема по самата тема, колкото други неща.
lui6_figo_cfr

Мнениеот rexkos1991 » Вто Май 27, 2014 8:54 pm

Проблемът е, че заради теб форумът се е политизирал изцяло, независимо в коя тема и в кой раздел. Затова марш оттук, къш-къш!

П.П. По-добре вместо да ни занимаваш с политика, разкажи как е минал абитуриентският ти бал?
rexkos1991

Мнениеот lui6_figo_cfr » Вто Май 27, 2014 9:02 pm

Интересно как така форумът се е политизирал, заради един човек. Явно ми приписваш твърде големи заслуги.
lui6_figo_cfr

Мнениеот ПЖИ43в » Вто Май 27, 2014 9:42 pm

rexkos1991 написа:Проблемът е, че заради теб форумът се е политизирал изцяло, независимо в коя тема и в кой раздел. Затова марш оттук, къш-къш!

..............

Rexkos,я и ти ,понамали малко словоизлиянията и градусите!! Независимо какъв е и на колко години е Луиш,в много отношения превъзхожда и тебе,както и много-то други-те анти Фиговци!?!...Като не Ви изнасят коментарите му---просто Вие не го РЕкоментирайте,щото просто много често самите падате под нивото му и ставате жалки и смешни!!!!
ПЖИ43в

Мнениеот rexkos1991 » Вто Май 27, 2014 9:49 pm

ПЖИ43в написа:Независимо какъв е и на колко години е Луиш,в много отношения превъзхожда и тебе,както и много-то други-те анти Фиговци!?!.

Ти пък какъв си, че да правиш такива заключения?
rexkos1991

Мнениеот Vancho_4647 » Вто Май 27, 2014 10:10 pm

Личното ми мнение, е че няма абсолютно никаква причина да се дава бан на Луиш. Но каквото реши форума. Ако прецени, че това трябва да стане, нека така да бъде.

viewtopic.php?f=23&t=602&p=18609#p18609 Анкета ЗА или ПРОТИВ бан на Луиш
Vancho_4647

Мнениеот Rado » Съб Май 31, 2014 12:20 am

Може би е редно модераторите да обявят официално какво се случи с потребителя lui6_figo_cfr, защото не стана много ясно (не съм влизал във форума 2-3 дни). Предполагам, че темата "Наказания" е създадена за такива съобщения.
Rado

Мнениеот Administrator » Съб Май 31, 2014 9:11 am

Към момента нищо не се е случвало.
Administrator
Администратор

Мнениеот lui6_figo_cfr » Съб Май 31, 2014 10:40 am

Rado написа:Може би е редно модераторите да обявят официално какво се случи с потребителя lui6_figo_cfr, защото не стана много ясно (не съм влизал във форума 2-3 дни). Предполагам, че темата "Наказания" е създадена за такива съобщения.

Може би ще поискаш и пресконференция или поне брифинг по въпроса? :mrgreen:
lui6_figo_cfr

Мнениеот assen5 » Нед Юли 20, 2014 6:54 pm

Administrator написа:Към момента нищо не се е случвало.

До кога няма да се санкционира въпросното лице?
Колко още ще го търпите?
Спрете тия досадни и безсмислени словоизлияния най-накрая!
Аватар
assen5

Мнениеот lui6_figo_cfr » Нед Юли 20, 2014 7:23 pm

Kaто не ти харесва, недей да четеш писанията ми! АЗ ИЗОБЩО не смятам, че са безсмислени, защото една от главните поуки при трагичния инцидент край гара Калояновец, е че не може на току-що рехабилитриано трасе за 160 км/ч, да се монтират стрелки за 4 пъти по-малка скорост. Това може да не е причина за инцидента, но можеше да спаси човешки живот и да не доведе до дерайлиране.
lui6_figo_cfr

Мнениеот 07 » Нед Юли 20, 2014 8:57 pm

assen5 написа:До кога няма да се санкционира въпросното лице?
Колко още ще го търпите?
Спрете тия досадни и безсмислени словоизлияния най-накрая!

На него модератор не може да му помогне, нужен е психиатър... До тогава - просто не го вземайте на сериозно, момчето просто е идиотче, което си мисли че знае всичко!
07

Мнениеот assen5 » Нед Юли 20, 2014 9:32 pm

Не става дума да му се помага, а да не ни занимава с присъствието си!
Аватар
assen5

Мнениеот lui6_figo_cfr » Пон Юли 21, 2014 10:19 pm

Тук не говорим за нуждите на всеки един от нас, а за нуждата от спешно опандизване на малоумниците, решили да сложат стрелки за 40 км/ч на трасе за 160 км/ч, довело до смъртта на машиниста край Калояновец. Личните обиди говорят за безсилие или липса на аргументите по същество.
lui6_figo_cfr

ПредишнаСледваща

Назад към Организационни въпроси по форума / Forum Administration