Сигнали към Модераторите и Администратора

Тук могат да се обсъждат всякакви организационни въпроси по отношение на форума като например броят и видовете раздели, свързване или разделяне на мнения, поведението (само, ако е крайно наложително) на потребители, съвети и препоръки за оптимизация и други организационни въпроси.

Re: Сигнали към Администратора и Глобалните модератори

Мнениеот assen5 » Пон Юли 28, 2014 9:08 am

Приканвам "модератора", който и да е той да вземе решение най-накрая!
Аватар
assen5

Мнениеот lui6_figo_cfr » Пон Юли 28, 2014 6:20 pm

E, и аз те приканвах да се отбиеш за няколко дни в Наречен, ама като гледам още киснеш във форума и трупаш излишен стрес, че чак ми става жал за теб.
lui6_figo_cfr

Мнениеот ivajlo_nikolov » Пон Юли 28, 2014 9:12 pm

lui6_figo_cfr написа:E, и аз те приканвах да се отбиеш за няколко дни в Наречен, ама като гледам още киснеш във форума и трупаш излишен стрес, че чак ми става жал за теб.

Темата е за сигнали, не за покани :!: Ако каниш някой на гости - на Л.С. :!:
Аватар
ivajlo_nikolov
Глобален модератор

Мнениеот lui6_figo_cfr » Пон Юли 28, 2014 10:13 pm

Aко го канех на гости, дестинациятанямаше да е Наречен. Това не е покана, а съвет. И точно така- темата би трябвало да е за сигнали, но не е...
lui6_figo_cfr

Мнениеот qwerty » Пон Юли 28, 2014 10:42 pm

lui6_figo_cfr написа:Aко го канех на гости, дестинациятанямаше да е Наречен. Това не е покана, а съвет. И точно така- темата би трябвало да е за сигнали, но не е...

Белене може би? :mrgreen:
qwerty

Мнениеот lui6_figo_cfr » Пон Юли 28, 2014 10:54 pm

Въпрос на избор и вкус. Все пак Наречен като за начало, а ако не помогне...
lui6_figo_cfr

Мнениеот assen5 » Вто Юли 29, 2014 11:58 am

Приканвам отново господата модератори да имам смелостта да отговорят какво ще правят с този елемент, ще взимате ли мерки или няма да взимате. Отговорете! Мълчите като Орешарски на въпроса "Кой? "
Аватар
assen5

Мнениеот rexkos1991 » Вто Юли 29, 2014 1:27 pm

Аз от месеци насам твърдо настоявам за изгонването на Луиш, обаче останалите модератори явно желаят просто да се забавляват с присъствието му.
rexkos1991

Мнениеот stankos » Вто Юли 29, 2014 2:06 pm

assen5 написа:Приканвам отново господата модератори да имам смелостта да отговорят какво ще правят с този елемент, ще взимате ли мерки или няма да взимате. Отговорете! Мълчите като Орешарски на въпроса "Кой? "

И Админ и Мод ти казаха , че няма да го гонят ! Явно ще продължава да ни дразни , защото аз заради един Чуканчо няма да спра да посещавам форума !
Аватар
stankos

Мнениеот assen5 » Вто Юли 29, 2014 5:45 pm

Аз отговор не съм видял. Само подмятания нито "да" нито "не".
Аватар
assen5

Мнениеот qwerty » Вто Юли 29, 2014 7:14 pm

Тук ви дразни?! Ами я си представете за момент, че зависи нещо от него в тази държава. :lol:
Сериозно, ако използува лични нападки или обиди, може би ще имате право, но аз поне не съм видял нещо такова. Човекът просто си има мнение и го изказва. Вярно, идеите му често са екзотични, понякога откровени глупости(може и да не съм прав), но това е форум - всеки би трябвало да може да каже мнението си. От нас тук не зависи нищо, просто си говорим. Защо ви дразни толкова?
qwerty

Мнениеот lui6_figo_cfr » Вто Юли 29, 2014 8:31 pm

assen5 написа:Приканвам отново господата модератори да имам смелостта да отговорят какво ще правят с този елемент, ще взимате ли мерки или няма да взимате. Отговорете! Мълчите като Орешарски на въпроса "Кой? "

Мисля, че тази грешка в изказването ти не е неволна и случайна. Ти просто нямаш смелостта да се изправиш в пряк дебат с мен по онези теми и въпроси, които са съществени и актуални. Вместо това, отправяш някакви абсурдни искания и настоявания, които не почиват на нищо конкретно и противоречащо на форумните правила. Това е като да си играеш някъде с другарче и понеже не можеш да излезеш на глава с него, тръгваш веднага да се жалваш пред майка си и настояваш тя да му удари шамарче.
lui6_figo_cfr

Мнениеот Petko Ivanov » Вто Юли 29, 2014 11:04 pm

qwerty написа:Тук ви дразни?! Ами я си представете за момент, че зависи нещо от него в тази държава. :lol:
Сериозно, ако използува лични нападки или обиди, може би ще имате право, но аз поне не съм видял нещо такова. Човекът просто си има мнение и го изказва. Вярно, идеите му често са екзотични, понякога откровени глупости(може и да не съм прав), но това е форум - всеки би трябвало да може да каже мнението си. От нас тук не зависи нищо, просто си говорим. Защо ви дразни толкова?

Напълно подкрепям горното мнение и съм против "банване" на който и да е участник във форума.
Petko Ivanov

Мнениеот assen5 » Сря Юли 30, 2014 9:02 am

qwerty написа:Защо ви дразни толкова?

assen5 написа:А за отричане и изказване на задоволство от наличието на трудови лагери в които са загинали стотици хиляди българи......
...........
А за личните обиди към другите от форума? А заплахи за саморазправа като спечелели изборите?(това е ясно, че са фантасмагории, но въпреки това е начин, на мислене)

В отговор ето един цитат от мое мнение, не ме карай да търся неговите.
Аватар
assen5

Мнениеот bdz43r » Сря Юли 30, 2014 10:37 am

qwerty написа:Човекът просто си има мнение и го изказва. Вярно, идеите му често са екзотични, понякога откровени глупости(може и да не съм прав), но това е форум - всеки би трябвало да може да каже мнението си.
Форумите обикновено не са всеки да си изказва мнението, а една група хора да коментират общите си интереси без някой фанатизиран субект да се бута навсякъде с неговите екзотични идеи, понякога откровени глупости, така че останалите да не могат да се разберат помежду си. При това субектът си няма понятие от железница и със същия успех може да дава акъл в някой форум за ядрена физика например.
Затова повечето (нормални) форуми, колкото и да са отворени за общо ползване, са частни и ръководството им коли и беси в името на нормалната дискусия, а на недоволните се показва вратата. Те са свободни да си направят свой форум и да пишат в него колкото си искат.

Не казвайте, че не трябва да му се отговаря, защото на всички трябва да е ясно, че това няма как да стане, когато се меша навсякъде. Затова има администратор и модератори, които тук си прехвърлят топката един на друг и действат точно по пример на политиците - главата в земята и формални отговори, които нищо не значат.

Трябва да се изясни за какво точно е този форум - за железници ли, за медийни цитати ли, за избягали от лудницата ли... за всичко наведнъж не става, поне не и без адекватно ръководство, на което му стиска да взима решения. Разбирам, че на администратора медийният раздел му е приоритет, но поради липса на друго подходящо място, другите въпроси от сферата на железниците превъзхождат медийните цитати няколко пъти и се явяват основно съдържание.

Сигурно се повтарям, но положението поразително напомня за предишния, загинал вече форум. Понеже никой не смее да изчисти няколко вредителя, сега сме 20, а не 50 или 100 нормални потребители. Започвам да се съмнявам в смисъла от присъствието си тук.
bdz43r

Мнениеот stankos » Сря Юли 30, 2014 10:47 am

Евала Тошко ! Все повече заприличваме на стария форум ,само че вместа Лъв си имаме Чукундур.
Аватар
stankos

Мнениеот Administrator » Сря Юли 30, 2014 10:49 am

bdz43r написа:
Трябва да се изясни за какво точно е този форум - за железници ли, за медийни цитати ли, за избягали от лудницата ли... за всичко наведнъж не става, поне не и без адекватно ръководство, на което му стиска да взима решения. Разбирам, че на администратора медийният раздел му е приоритет, но поради липса на друго подходящо място, другите въпроси от сферата на железниците превъзхождат медийните цитати няколко пъти и се явяват основно съдържание.

Как точно медийните цитати в раздела за медиите влияят на съдържанието в другите раздели ? Не разбирам нещо защо е трън в очите на някой. Медийния раздел е един от многото раздели и никой не е дължен да ги чете. Не виждам как това дали се пише или не в медийния раздел мотивира или демотивира някой да пише в другите раздели. Във всеки форум се пускат медийни статии и аз мисля ,че съм направил най-добрия вариант като огранича това пускане само в един единствен раздел.

А за Луиш - все още очаквам мнението на модераторите - има закрита анкета за гласуване сред тях. Поставете се на мое място - едни ми пишат махайте го, други ми пишат дръжте го - а аз трябва да угодя на всички...
Administrator
Администратор

Мнениеот bdz43r » Сря Юли 30, 2014 10:59 am

Медиите не са трън в очите, но когато тази малка част от съдържанието получава редовна администраторска поддръжка, а за всичко останало трябва да стават разправии, докато се обърне внимание, явно има разминаване между приоритетите и реалното съдържание.
Ако за всеки проблемен потребител трябва едногодишна процедура, за да се реши какво да се прави, значи има проблем в системата.
Administrator написа:а аз трябва да угодя на всички...
Не можеш да угодиш на всички и е напълно безпредметно да се опитваш. За сега се угажда предимно на Луиш за сметка на повечето останали.
bdz43r

Мнениеот assen5 » Сря Юли 30, 2014 1:11 pm

bdz43r написа:Форумите обикновено не са всеки да си изказва мнението, а една група хора да коментират общите си интереси без някой фанатизиран субект да се бута навсякъде с неговите екзотични идеи, понякога откровени глупости, така че останалите да не могат да се разберат помежду си. При това субектът си няма понятие от железница и със същия успех може да дава акъл в някой форум за ядрена физика например.

@рейлджет Ти това прочете ли го? Ако не прочети го още 2-3 пъти и помисли още час, за да вникнеш.
Аватар
assen5

Мнениеот bdz43r » Сря Юли 30, 2014 1:22 pm

railjet написа:правото на свободно слово
Я кажи, ако отидеш в киното по време на филм и започнеш да викаш, като те изгонят, нарушават ли ти свободата на словото? Свободен си да викаш колкото искаш навън, макар да е много вероятно да те набият. А ако ти гледаш филм в киното и някой започне да вика, като го изгониш, нарушаваш ли му свободата? А ако си седнал вкъщи с приятели и някой влезе неканен и започне да се меша, ако го изгониш, пак ли му нарушаваш свободата?
Форумите в Интернет да не се бъркат с обществени места, тук нямаш свобода на словото и не можеш да претендираш за такава. А форум, в който всеки може безнаказано да пише каквото и където си иска, неизбежно се задръства с хаховци.
bdz43r

ПредишнаСледваща

Назад към Организационни въпроси по форума / Forum Administration