Драма на гарата в Мездра! Кондуктори разплакаха свещеник

В този раздел се публикуват и коментират всички материали от официалните медии за българските железници като целта е всички жп любители и професионалисти да са в течение на информацията, която циркулира в медийното пространство за сектора. В този раздел може да публикувате и коментирате всякакви материали от официалните български медии за българските железници. Разделът няма за цел да популяризира определени медийни публикации, а да ги потвърди, отрече, коментира и пр. от гл.т. на професионалната фактология и обективност. При по-задълбочени дискусии, които се отклоняват от конкретните коментари по даден медиен материал, модераторския екип си запазва правото да премества дискусиите в съответните специализирани категории и раздели на форума.

Re: Драма на гарата в Мездра! Кондуктори разплакаха свещеник

Мнениеот railjet » Чет Май 21, 2015 11:36 pm

Отношенията ми с някои от форума са добри. Даже ми е кеф да се видим на чашка и лаф моабет. Но щом уловя у някой някаква чугуно-комуноидна тенденция на съждение, веднага ми остава отрицателен. Но това е без значение. Натъртих,че форума и мероприятията около него нямат за предмет да ни правят приятели. Нито пък врагове.

Когато няма среща,когато нищо не се случва, виновни СМЕ ВСИЧКИ. В това число и аз. Ако не пряко виновни,то поне отговорни. Асоциацията такава,асоциацията онакава, Варуджан - едикакъв си, джурналята - платени клакьори..Ами ние другите какви сме? Асоциация имаш ли? Нямаш. Аз също нямам. Колко шушлеци четат форума и веднъж не са отворили уста да изкажат на някаква позиция - каквато и да е. А инак са начетени,умни,дипломирани...

Ще речеш "ама туй е форум за железници, не за политика". Ми така е, ама не можем само да дзяпаме влакчета при положение, че Системата е до гушата в говната. Ако бяхме швейцарски форум за железници, нямаше да говорим за Глъм, шуробаджанашки туруци, болшевишки тъпони, кухи министри,крадливи андрешковци,безхаберни пишман-парашутист-"експерти" и тем подобна сволоч. Ама не сме. Не сме, нали!!!
Последна промяна railjet на Пет Май 22, 2015 12:11 am, променена общо 2 пъти
railjet

Мнениеот Варужан Апелян » Пет Май 22, 2015 12:06 am

Споко, Асоциацията скоро ще е част единствено от железопътната история на България...
Варужан Апелян

Мнениеот Варужан Апелян » Съб Май 23, 2015 2:14 am

Чувал съм, че чуждото разузнаване на държава имаща жп интереси в България платило добре за сриването...
Варужан Апелян

Мнениеот Варужан Апелян » Съб Май 23, 2015 11:56 am

Предателите няма ли да бъдат съдени?
Варужан Апелян

Предишна

Назад към Българските железници през погледа на медиите