Потребител niroulf

Тук могат да се обсъждат всякакви организационни въпроси по отношение на форума като например броят и видовете раздели, свързване или разделяне на мнения, поведението (само, ако е крайно наложително) на потребители, съвети и препоръки за оптимизация и други организационни въпроси.

Да се наложи ли БАН на потребител niroulf ?

Анкетата свършва на Чет Дек 10, 2015 7:30 pm

ДА
10
67%
НЕ
5
33%
НЯМАМ МНЕНИЕ
0
Няма гласували

Общо гласове : 15

Re: Потребител niroulf

Мнениеот bdz » Нед Юли 05, 2015 11:39 pm

Vancho_4647 написа:
bdz написа:Не познавам въпросното лице, но 07 и uphero прекалиха с нецензурните думи, които от вчера не са нито изтрити, нито цензурирани.Имайте в предвид, че форума се посещава и от малки и непълнолетни лица и това не е нормално!?Не виждам реакция от страна на модераторите, относно споменатите лица ( без да ги познавам и да имам, каквото и да е лично отношение към тях).

Какво само се възмущаваш ? И ти си модератор, но не триеш нищо. Защо така ? :roll:

Аз съм модератор само в тема ГДВ, а не в целия форум ;)
bdz

Мнениеот Vancho_4647 » Нед Юли 05, 2015 11:44 pm

Пфу, явно наистина ми се спи много... И аз като администратора ни кръстосвах страната. Съветвам насъбралите негативна енергия да ходят на туризъм поо-често в почивните си дни. Някои хора се оплакаха, че много се чистело. Серете си на воля тука :)))
Vancho_4647

Мнениеот BDZ 07 » Пон Юли 06, 2015 8:07 am

Някои хора се оплакаха, че много се чистело. Серете си на воля тука :)))

Абсолютна нефелност. Чудя се обаче от какво е продиктувана...

С тези двойни стандарти ще ме откажете от по-нататъщни посещения тук. Не познавам нито едната, нито другата страна. Но такива тъпотии, които се насътвориха тука - е, не ги приемам. Пискате срещу един, но в същото време “удобно“ пропускате глупостите на друг.
Аватар
BDZ 07

Мнениеот Vancho_4647 » Пон Юли 06, 2015 10:41 am

Поне се съсредоточихте само в тази тема и другите спряхте да ги цвъкате. Барем се разберете най-накрая. Пристрастия няма. Още в заглавния пост съм писал, че ако някой смята, че друг от потребителите започнали и участващи в разразилите се спорове заслужава бан да го напише. Откакто съществува форумът подобни решение се вземат чрез изискване на мнението на потребителите. Ще направя анкета и за uphero - ОК !
Vancho_4647

Мнениеот ivajlo_nikolov » Пон Юли 06, 2015 10:44 am

BDZ 07 написа:
Някои хора се оплакаха, че много се чистело. Серете си на воля тука :)))

Абсолютна нефелност. Чудя се обаче от какво е продиктувана...

С тези двойни стандарти ще ме откажете от по-нататъщни посещения тук. Не познавам нито едната, нито другата страна. Но такива тъпотии, които се насътвориха тука - е, не ги приемам. Пискате срещу един, но в същото време “удобно“ пропускате глупостите на друг.

Моля те да ми посочиш къде са останали мнения, съдържащи нецензурни думи и лични нападки с автор uphero, 07 и railjet. На niroulf не съм изтрил две, защото са адресирани към мене, и не е етично аз да ги трия.
Аватар
ivajlo_nikolov
Глобален модератор

Мнениеот Vancho_4647 » Пон Юли 06, 2015 10:49 am

Аз също не съм трил нито едно мнение на niroulf, в което отправя обиди към мен (а те са поне 3-4) по същата причина. Но нека си говорим за пристрастия...
Vancho_4647

Мнениеот BDZ 07 » Пон Юли 06, 2015 6:12 pm

Моля те да ми посочиш къде са останали мнения, съдържащи нецензурни думи и лични нападки с автор uphero, 07 и railjet.

Вече никъде, за което благодаря!
Аватар
BDZ 07

Мнениеот Administrator » Сря Дек 09, 2015 7:32 pm

Предвид зачестилите оплаквания, пускам нова анкета за това какво да се прави с потребител niroulf ? Моля, за своевременно гласуване, тъй като доколкото разбирам има сериозни проблеми с него.
Administrator
Администратор

Мнениеот bdz46203 » Сря Дек 09, 2015 8:06 pm

Защо искате да изгоните човек милееш за железницата??? А оставяте такива който я оплюват?? Не мога да разбера? Какъв е този форум? Не ли за хора обичащи железницата?
bdz46203

Мнениеот bdz46203 » Сря Дек 09, 2015 8:07 pm

Искам да попитам защо Ванчо си изтри мението, което беше публикувал??
bdz46203

Мнениеот 07 » Сря Дек 09, 2015 8:11 pm

bdz46203 написа:Защо искате да изгоните човек милееш за железницата??? А оставяте такива който я оплюват?? Не мога да разбера? Какъв е този форум? Не ли за хора обичащи железницата?

От кога лайномятането по друг потребител може да квалифицира някой като "човек милеещ за железницата"? Той е тук само за да се "дърли" със "спаружан" - от месеци насам не прави нищо друго - подмина и първия за който имаше такава тема.
07

Мнениеот bdz46203 » Сря Дек 09, 2015 8:13 pm

07 написа:
bdz46203 написа:Защо искате да изгоните човек милееш за железницата??? А оставяте такива който я оплюват?? Не мога да разбера? Какъв е този форум? Не ли за хора обичащи железницата?

От кога лайномятането по друг потребител може да квалифицира някой като "човек милеещ за железницата"? Той е тук само за да се "дърли" със "спаружан" - от месеци насам не прави нищо друго - подмина и първия за който имаше такава тема.

Явно доста повече негови мнения съм чел, и не само тук. Много наблюдения имам и знам какво говоря.
bdz46203

Мнениеот Administrator » Сря Дек 09, 2015 8:23 pm

bdz46203 написа:Искам да попитам защо Ванчо си изтри мението, което беше публикувал??

Аз му го изтрих, защото беше в отговор на друго, което също изтрих.
Administrator
Администратор

Мнениеот NikolaiRG » Сря Дек 09, 2015 8:29 pm

Това е форум в интернет с основна тема железопътен транспорт. Който обича и се кълне във вечна вярност към неодушевени предмети и понятия, мисля че би трябвало да се прегледа. Както и в личните контакти, електронните и печатните медии, така и в интернет-публикациите си има някакви норми за поведение, които би следвало да се спазват. Който не го прави, следва да бъде изритан. Едно е да го прави по изключение, а друго е постоянно да се насажда омраза към някого или дадена народност, а останалите да бъдат обиждани.
Аватар
NikolaiRG

Мнениеот bdz46203 » Сря Дек 09, 2015 8:39 pm

Те за това железничари и хора които са полезни за форума не пишат тук. Ако изгоните така по комунистически този потребител и аз се замислям дали да спра да пиша тук. Така на малкото останали тук сигурно ще ви е по-спокойно и ще може да се възхищавате на материалите от арменеца, оплюващи железницата и обикновенният железничар!!
bdz46203

Мнениеот 07 » Сря Дек 09, 2015 8:45 pm

bdz46203 написа:Те за това железничари и хора които са полезни за форума не пишат тук. Ако изгоните така по комунистически този потребител и аз се замислям дали да спра да пиша тук. Така на малкото останали тук сигурно ще ви е по-спокойно и ще може да се възхищавате на материалите от арменеца, оплюващи железницата и обикновенният железничар!!

Точно "тоя потребител" мята гомна по комунистически... за "терминологията" която използва от скоро - няма и нужда да се споменава.
07

Мнениеот 07 » Сря Дек 09, 2015 9:01 pm

niroulf написа:
Хубаво - наложете БАН, наложете тоталната цензура, изчистете топките, лайната и прочее наистина грозни думи и оставете светия Арменец. Оставете го и го подкрепете! И така някой ден ще си остане само моделисткия форум (където апропо да сте забелязали да плюя?)

Другаде не плюеш защото ще си баннат до час. Къде какво ще си остане - не бери грижа. Цензура, специално тука няма. Като изключим спортните форуми - няма друг форум с толкова либерални модератори и админ. Колкото до тезата че видиш ли "арменеца" и "Съмишлениците му" са виновни че БДЖ до толкова е затънало че всеки момент ще се покаже откъм южния полюс - народа отдавна го е казал, онова за калпавия и вълната.
07

Мнениеот bdz46203 » Сря Дек 09, 2015 10:14 pm

Хора осъзнайте се!!! Не може, някой с по различно мнение от вашето и който си ги казва нещата от живота в прав текст както са и да искате да го изгоните!! Замислете се над собственият ви живот и ще разберете, че не сте света вода ненапита.!!
bdz46203

Мнениеот 1435 » Сря Дек 09, 2015 10:17 pm

bdz46203 написа: Ако изгоните така по комунистически този потребител и аз се замислям дали да спра да пиша тук.

Моля ви изгонете niroulf с един удар 2 заека :D :D
1435

Мнениеот Administrator » Сря Дек 09, 2015 11:42 pm

Тъй като заключвайки темата не може да се гласува в анкетата, ЗАБРАНЯВАМ за неопределено време на потребител niroulf да пише в нея по какъвто и да е повод ! При нарушение на забраната от негова страна си запазвам правото да приложа най-строгото наказание на форума. Имайки предвид резултатите от анкетата е възможно въпросния изкарвайки се жертва да наруши забраната и видите ли затова е изгонен от форума, но общо взето във форума няма прости хора и никой няма да се трогне.
Administrator
Администратор

ПредишнаСледваща

Назад към Организационни въпроси по форума / Forum Administration