Потребител uphero

Тук могат да се обсъждат всякакви организационни въпроси по отношение на форума като например броят и видовете раздели, свързване или разделяне на мнения, поведението (само, ако е крайно наложително) на потребители, съвети и препоръки за оптимизация и други организационни въпроси.

За или против бан на потребител uphero

Да.
16
70%
Не.
6
26%
Нямам мнение.
1
4%

Общо гласове : 23

Потребител uphero

Мнениеот Vancho_4647 » Пон Юли 06, 2015 10:46 am

Предвид изказани аргументи от някои потребители в другата тема, че и вторият най-активно участващ в разразилите се спорове и интриги от последните дни потребител следва да бъде с ограничен достъп до форума и спазвайки принципната политика на форума за решаване на подобни спорове - предлагам да гласувате в едноседмичен срок (подобно на другата анкета) дали следва да се наложи бан на акаунта на потребител uphero.
Vancho_4647

Re: Потребител uphero

Мнениеот railjet » Пон Юли 06, 2015 11:01 am

НЕ. Има първо да мине курса за начинаещи.

Кои от следните твърдения са грешни:

1. Стрелките на гара Тулово са няколко.
2. Стрелките на гара Тулово са много.
3. Стрелките на гара Тулово са повече от 40.
4. Един човек мести стрелките на гара Тулово.
5. Повече от 10 души местят стрелките на гара Тулово.
6. Дежурният ръководител отговаря за всички крушки в гарата.
7. В депо Тулово се извършва само ремонт на вагони.
8. В депо Тулово миячката за локомотивите се управлява дистанционно от дежурния ръководител.
9. Wi FI-то в чакалнята е работело до 2009г.
10. Магарето до магазията е на повече от 10 години.
railjet

Мнениеот railfan » Пон Юли 06, 2015 1:00 pm

Аз гласувах "ЗА", понеже съм абсолютно безпристрастен и към единия, и към другия потребител в разгорещените спорове от последните дни, обаче такива открити обиди на майка, етническа и полова принадлежност за мен са недопустими в този форум.

Нищо лично към uphero.
railfan

Мнениеот viktorbdz » Пон Юли 06, 2015 1:34 pm

Абсолютно "ДА" от мен. Този човек няма място във форума, причините са изредени от railfan и niroulf.
viktorbdz

Мнениеот uphero » Пон Юли 06, 2015 2:07 pm

niroulf написа:Джете, попадна ми в черния списък!

Гласуването трябва да е с "ДА", защото:

1. Повод за регистрация във форума е истерично хрумване да командва движенците на гара Тулово;
2. Държи се обидно и непочтително към хората, осигуряващи движението на влаковете в споменатата гара;
3. Присламчи се към арменеца, за който знаем с каква мотивация работи, след като е изхвърлен позорно от железничарската гилдия;
4. Участва в НПО, чиято цел е подривна дейност спрямо БДЖ;
5. Държи се провокативно, арогантно във форума и послушно пред гуруто си.

Гошко дано ти плащат добре мойто момче, че само глупости пишеш.
Ето защо съм се регистрирал тук:
viewtopic.php?f=2&t=641&p=33976#p33976
Това аз как се държа не си ти човека който ще го определи, все още чакам решение по жалбата ми.
"Арменеца" ?!? Има си име човека.
Прочетои тук какви са целите на НПА - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=61219
И последната точка се отнася само и единствено за теб, не и за мен.
uphero

Мнениеот bdz46203 » Пон Юли 06, 2015 2:13 pm

Твърдо ЗА съм. Такива платени белоноги провокатори от Тулово, нямат място в този форум.
bdz46203

Мнениеот uphero » Пон Юли 06, 2015 2:19 pm

и КВИ са тия теми? Референдуми ли правим :D
uphero

Мнениеот Vancho_4647 » Пон Юли 06, 2015 2:28 pm

Честно казано предвид ''активността'' на администратора не знам до колко дори и в някоя от двете (или двете) теми да има резултат ''бан'' по какъв начин ще се приложи същият ... но принципно и към други потребители преди се е процедирало така. В крайна сметка потребителите правят този форум, така че след като има подобни настроения сред тях е редно такива решения да се вземат с оглед мнението на голяма част от същите.
Vancho_4647

Мнениеот uphero » Пон Юли 06, 2015 2:49 pm

Пука ми, целта заради която се регистрирах е изпълнена.
Не мислех, че това е форум за драми.
теглете ми бана още днес, аз даже съм писал на админа да трие и профила преди месец и повече.
uphero

Мнениеот viktorbdz » Пон Юли 06, 2015 2:59 pm

uphero написа:Пука ми, целта заради която се регистрирах е изпълнена.
Довиждане тогава! :geek:
viktorbdz

Мнениеот uphero » Пон Юли 06, 2015 3:32 pm

bdz46203 написа:Ами тогава спирай да влизаш и да пишеш във форума. Пък вече ще се срещаме на живо. Вече мислим как да ти намерим цаката. Обещеваме, че ще БОЛИ!

Това заплаха ли е? И кой сте вие?
uphero

Мнениеот bdz46203 » Пон Юли 06, 2015 5:16 pm

Не е заплаха, а справедлив завършек на нещата. Под ние, разбирай, хора които засегна в опитите си да оплюваш НКЖИ И БДЖ.
bdz46203

Мнениеот BDZ 07 » Пон Юли 06, 2015 6:07 pm

Аха - кавги, крамоли и скандали. И плюене, ама здраво плюене.

Хора, които печелят от разсипването на БДЖ за мен нямат място във форум за железници. А и през последните дни наистина прекали с псувните, обидите и квалификациите. Нека не забравяме, че още с първото си мнение този потребител започна целенасочено да търси конфликти, както и да плюе срещу БДЖ. Не се явявам защитник (опазил ме Бог!) на БДЖ, но и да си прав, проблемите не са поставят по тази хъшлашко-кръчмарски начин. Така никой (както и стана) няма да ти обърне внимание.
Гласувах с “ДА“.
Аватар
BDZ 07

Мнениеот NikolaiRG » Пон Юли 06, 2015 7:10 pm

И за този потребител гласувам с "не". Освен, че не съм привърженик на цензурата, не мисля, че и останалите потребители трябва да имат думата по подобен въпрос, защото тук въпросът е за конфликти и дрязги.
През 1947 година имунитетът на Никола Петков беше отнет "демократично" с решение на парламента. След това знаете какво стана. Примерът е малко силен, но принципът е еднакъв.
Аватар
NikolaiRG

Мнениеот uphero » Пон Юли 06, 2015 7:38 pm

BDZ 07 написа:

Аха - кавги, крамоли и скандали. И плюене, ама здраво плюене.

Хора, които печелят от разсипването на БДЖ за мен нямат място във форум за железници. А и през последните дни наистина прекали с псувните, обидите и квалификациите. Нека не забравяме, че още с първото си мнение този потребител започна целенасочено да търси конфликти, както и да плюе срещу БДЖ. Не се явявам защитник (опазил ме Бог!) на БДЖ, но и да си прав, проблемите не са поставят по тази хъшлашко-кръчмарски начин. Така никой (както и стана) няма да ти обърне внимание.
Гласувах с “ДА“.

bdz46203 написа:Не е заплаха, а справедлив завършек на нещата. Под ние, разбирай, хора които засегна в опитите си да оплюваш НКЖИ И БДЖ.

Последно питане - какво печеля от плюене по БДЖ?
Дал съм линк към първото си мнение.
Това, че вие търсите врага в този който ви казва грешките си е ваш проблем.
Аз ако не си свърша работата както трябва никой няма да каже еее ама за тия пари толкова ида ме защити, няма логика.
Ако не искате да излизат нередностите на бял сват не ги вършете.
uphero

Мнениеот Vancho_4647 » Пон Юли 06, 2015 8:00 pm

Реално всякакви резултати са без значение ако администратора не се появи ... Имаме един форум унищожен поради множество интриги вече ( а в предишния имаше много повече интересна техническа информация отколкото в този ... ). Не трябва да допускаме и малкото останали хора, които пишат тук да си заминат. От това би спечелило единствено статуквото, което управлява железницата.
Vancho_4647

Мнениеот BDZ 07 » Пон Юли 06, 2015 8:21 pm

Аз не работя в железницата, така че никакви грешки не ми откриваш ;) А да - и не върша нередности в ЖП-то - все поради тази причина :mrgreen:

Не се ли усещаш, че си използван от този, който яростно защищаваш? Сега си ти, сетне ще е друг, а ти ще си в кьошето набутан. И намразен от всички. Такива идеалисти като тебе са най-лесно манипулируемите субекти. Ти частно не печелиш нищо. Друг(и) печелят.

От това би спечелило единствено статуквото, което управлява железницата.

Изхабиха се ненужни нерви в разправии. Нека да се тури край - да се направи едно усилие и всеки да преглътне гордостта си.
Аватар
BDZ 07

Мнениеот uphero » Пон Юли 06, 2015 8:47 pm

BDZ 07 написа:

Аз не работя в железницата, така че никакви грешки не ми откриваш ;) А да - и не върша нередности в ЖП-то - все поради тази причина :mrgreen:

Не се ли усещаш, че си използван от този, който яростно защищаваш? Сега си ти, сетне ще е друг, а ти ще си в кьошето набутан. И намразен от всички. Такива идеалисти като тебе са най-лесно манипулируемите субекти. Ти частно не печелиш нищо. Друг(и) печелят.

Изхабиха се ненужни нерви в разправии. Нека да се тури край - да се направи едно усилие и всеки да преглътне гордостта си.

А този който ме използва какво и откъде печели?
uphero

Мнениеот Saruman » Пон Юли 06, 2015 9:49 pm

Vancho_4647 написа:Реално всякакви резултати са без значение ако администратора не се появи ... Имаме един форум унищожен поради множество интриги вече ( а в предишния имаше много повече интересна техническа информация отколкото в този ... ). Не трябва да допускаме и малкото останали хора, които пишат тук да си заминат. От това би спечелило единствено статуквото, което управлява железницата.

Това отдавна се е случило, чудя се Тодор как все още пише тук. То просто няма мнение в което да няма плюене по БДЖ, думата маратонка (която използвам за първи и последен път), интриги, армецни, гошковци, туловци и т.н. То нищо общо с развитието на железниците в България!!!
Аватар
Saruman

Мнениеот Saruman » Пон Юли 06, 2015 9:51 pm

uphero написа:
BDZ 07 написа:

А този който ме използва какво и откъде печели?

Обясни моля на тези които не заемат ничия страна, защо правиш всичко това?
Аватар
Saruman

Следваща

Назад към Организационни въпроси по форума / Forum Administration